نکات مهم درباره خدمات تعمیر
شما حتما باید از این ۴ نکته اطلاع داشته باشید!​​​​​​​

چک کردن اتصالات
قبل از هر اقدامی، از اتصال صحیح دستگاه به جریان برق مطمئن شوید.
حدالمکان از بکار بردن محافظ یخچال برای ظرفشویی اجتناب کنید 

تعمیرات در محل
در صورت نیاز به تعمیر ، کلیه امور تعمیراتی، در محلی که دستگاه وجود دارد باید انجام گردد.
لذا در هزینه های شما به مقدار زیادی صرفه جویی میگردد.

صرفه جویی در هزینه
در زمان گارانتی، هزینه تعمیرات شامل ایاب و ذهاب،بعهده مشتری و اجرت و هزینه قطعات رایگان می‌باشد.
​​​​​​​تا یک ماه هزینه ایاب و ذهاب دریافت نمیگردد.

برنامه شستشوی اقتصادی ECO در ماشین ظرفشویی یک گزینه است که با ترکیب نمودن تنظیمات مختلف، میزان مصرف برق و آب را به حداقل ممکن می رساند. شستشوی اقتصادی بر سه جنبه دما، زمان و آب متمرکز است. شستشوی اقتصادی از آب کم و دمای پایین استفاده می کند و در عوض مدت زمان شستشو را طولانی تر می نماید. برنامه شستشوی اقتصادی در بین گزینه های مختلف، کمترین مصرف انرژی را دارد و در برنامه های خودکار دیگر، معمولا میزان مصرف انرژی 20% الی 30% بیشتر می باشد. به طور کلی تحقیقات نشان می دهد که اگر ماشین ظرفشویی در حالت اقتصادی کار کند، تا حدود 30% از انرژی مصرفی کاسته می گردد.​​​​​​​
نمایندگی مجاز ظرفشویی پاکشوما در اندیشه
​​​​​​​

برنامه شستشوی اقتصادی ECO در ماشین ظرفشویی​​​​​​​

یکی از مسائلی که پس از خرید ماشین ظرفشویی از اهمیت بالایی برخوردار است مراقبت و نگهداری از این دستگاه است. انجام برخی نکات برای مراقبت از دستگاه نه تنها روی میزان بازدهی و عملکرد مناسب دستگاه اثر می‌گذارد، بلکه به افزایش طول عمر دستگاه هم کمک شایانی خواهد کرد و علاوه بر این موارد باعث می‌شود که مصرف کنندگان مدت زمان بیشتری از این دستگاه به خوبی استفاده کنند. با ما تا پایان این مقاله همراه شوید تا نکات بسیار ارزشمند و کاربردی درباره نحوه نگهداری و مراقبت از ماشین ظرفشویی را یاد بگیرید و در عمل به کار گیرید.
​​​​​​​نمایندگی مجاز ظرفشویی پاکشوما در اندیشه • چند نکته درباره نگهداری از ماشین ظرفشویی
 • با توجه به اینکه امکانات و مدل‌ ماشینهای ظرفشویی با هم متفاوت هستند اما اغلب از یک روش، الگو برداری می‌کنند. نحوه چیدمان و قفسه‌های آنها کشویی و قابلیت جابه‌جایی دارند و آب به وسیله اهرم‌های افشاننده آب، به ظروف پاشیده می‌شود تا هر گونه چربی و آلودگی را از سطح ظروف را از بین ببرد. در ادامه لیست نکاتی که به بالا بردن طول عمر و نگهداری از ماشین ظرفشویی ها کمک شایانی می‌کند می‌پردازیم.
 • دستمال کشیدن محیط داخل کابین ماشین ظرفشویی
 • فیلتر ظرفشویی را از هرگونه مواد غذایی تمیز کنید
 • سبدها و قفسه‌ها را بعد از عر بار شستشو تمیز کنید
 • حتی‌الامکان از حداکثر ظرفیت دستگاه ظرفشویی استفاده نکنید
 • قطعات معیوب دستگاه را عیب یابی و تعمیر کنید
 • درز گیرها و واشرهای درب ظرفشویی را همواره تمیز کنید
 • با استفاده از سرکه و جوش شیرین گرفتگی‌ها ابفشان را را برطرف کنید
 • دریچه تخلیه دفع فاضلاب دستگاه را تمیز کنید
 • تنظیم و انتخاب مناسب برنامه شستشوی کوتاه مدت برای شستوی ظروف
 • تنظیم دمای مناسب آب برای شستشو ظروف
 • درجه سختی آب منزل خود را با استفاده از کاغذ سختیگیر و یا سازمان اب منطقه ای بسنجید
 • ظروف را مطابق با اصول مناسب در دستگاه ظرفشویی بچینید
 • قبل از چیدن ظروف در دستگاه، آنها را با دستمال حتماتمیز کنید
 • از مواد شوینده مرغوب برای شستشوی ظروف در دستگاهاستفاده کنید
 • سرویس سالیانه ماشین ظرفشویی درنمایندگی مجاز پاکشوما(​​​​​​​ ایمن سرویس)

  مطالب پر بازدید:دریچه جاپودری ماشین ظرفشویی باز نمیشه
سرویس ماشین ظرفشویی

تا اینجا با فهرست نکاتی که در نگهداری از ماشین ظرفشویی بسیار کارآمد و کاربردی هستند آشنا شدید، اما در ادامه برای اینکه از این نکات به صورت عملی در نگهداری از ماشین ظرفشویی استفاده کنید هر نکته را با جزئیات بیشتری بیان خواهیم کرد.​​​​​​​

دستمال کشیدن محیط داخلی کابین ماشین ظرفشویی
یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در نگهداری از ماشین ظرفشویی همواره در نظر داشته باشید دستمال کشیدن محیط داخلی کابین ماشین  است، چرا که همواره پس‌مانده‌های غذا در قسمت‌های پایین و کنار درزگیرها و صافی جمع می‌شوند و باعث ایجاد خرابی‌های ماشین ظرفشویی می‌شوند. وجود پس‌مانده‌های غذا در کنار درزگیرها و قسمت‌های کناری به دلیل اینکه در فرایند شستشو قرار نمی‌گیرند به مرور زمان ایجاد کپک و قارچ می‌کند به همین خاطر با استفاده از اسپری‌های تمیز کننده به همراه یک تکه کاغذ یا سوزن این پس‌مانده‌های غذایی را پاک کنید.
برای تمیز کردن دستگاه لطفاً از خلال دندان استفاده نکنید !!!چرا که در صورت فشار آوردن می‌شکند و در بازوهای افشاننده آب امکان گیر کردن دارد، این کار نه تنها مشکل را حل نمی‌کند بلکه باعث مشکل آفرینی هم خواهد شد. همچنین از سیم ظرفشویی برای ساییدن سطوح داخلی ظرفشویی استفاده نکنید چرا که باعث ایجاد خط و خش روی سطوح داخلی که جنس آن از فلز است خواهد شد.​​​​​​​

​​​​​​​نمایندگی مجاز ظرفشویی پاکشوما در اندیشه

فیلتر ماشین لباسشویی یکی دیگر از قطعاتی است که در نگهداری از ماشین ظرفشویی بسیار حائز اهمیت است، چرا که فیلتر در قسمت پایین دستگاه قرار دارد و فیلتر را باید همواره چک کنید که هیچ‌گونه آلودگی و پسماندی به آن نچسبیده باشد. دستورالعمل پاک کردن آن اغلب در دفترچه راهنمای دستگاه درج شده و شما می‌توانید نحوه صحیح تمیز کردن فیلتر را با استفاده از دفترچه راهنما انجام دهید.
برای تمیز کردن آن در ابتدا سیلندر فیلتر را چرخانده تا به راحتی باز شود سپس صافی‌ها را از آن خارج کرده و تمامی پس‌مانده‌هایی که به فیلتر چسبیده با یک برس نرم زیر شیر آب گرفته و تمیز کنید و بعد از تمیز شدن فیلتر بر عکس حالتی که آن را خارج کردید چرخانده تا در جای خود قرار بگیرد برای اطمینان از درست بسته شدن توجه کنید که علامت جهت‌ها در مقابل هم چفت شده باشند.​​​​​​​

مطالب پر بازدید:قرص تو ماشین ظرفشوییم باز و حل نمیشه؟

سبدها و قفسه‌ها را تعمیر یا تعویض کنید
سبدها و قفسه‌ها دارای یک پوشش پلاستیکی هستند که به مرور زمان امکان پوسیدگی و استهلاک آنها وجود دارد در صورت مشاهده پوسیدگی و فرسایش پوشش پلاستیکی آنها را در صورت لزوم تعمیر کنید . در صورتی که سبدها و قفسه‌ها دچار شکستگی و تاب دار بودن آنها را تعویض کنید  تا از دیگر خرابی‌های ماشین ظرفشویی جلوگیری کنید چرا که در صورت خرابی قفسه‌ها و سبدها به بازوهای افشاننده آب و دیگر قسمت‌ها آسیب وارد می‌کند.​​​​​​​

​​​​​​​نمایندگی مجاز ظرفشویی پاکشوما در اندیشه

حتی‌الامکان از حداکثر ظرفیت دستگاه استفاده نکنید
یکی دیگر از نکاتی که رعایت آن باعث طول عمر دستگاه و نگهداری از ماشین ظرفشویی محسوب می‌شود این است که از تمام ظرفیت ماشین ظرفشویی استفاده نکنید. به زبان ساده ماشین ظرفشویی را بیش از حد توان پر نکنید چرا که این کار باعث خواهد شد که بازوهای افشاننده آب به درستی قادر به پخش آب روی تمام ظروف نباشند و به همین خاطر عمل شستشو به خوبی انجام نمی‌شود،  بسیاری از ظروف دارای لکه و کثیف باقی خواهند ماند که در این صورت باید یکبار دیگر اقدام به شستشوی دوباره ظروف کنید. این کار علاوه بر بالا بردن مصرف برق و مواد شوینده به سلامت دستگاه هم آسیب جدی وارد می‌کند.
قطعات معیوب را عیب یابی و تعمیر کنید
همواره به هشدارها و ارورهایی که روی صفحه نمایش دستگاه نمایان می‌شود و به صداهایی که از جانب دستگاه هشدار داده می‌شود دقت و توجه ویژه داشته باشید. در صورت مشاهده هرگونه ارور می‌توانید ارورهای ماشین ظرفشویی را از سایت ما مشاهده کنید و با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی برای برطرف کردن خرابی‌های ماشین ظرفشویی تماس بگیرید تا از بروز خطاهای دیگر و هزینه‌های سنگین تعمیر ماشین ظرفشویی در امان باشید.
با استفاده از سرکه و جوش شیرین گرفتگی‌ها را برطرف کنید
یکی از نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین برای از بین بردن هرگونه جرم و رسوب در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی است. ورودی پمپ تخلیه، لوله دفع فاضلاب، درپوش و… با این کار تمیز خواهند شد. کافی است یک لیوان سرکه سفید و اندازه یک بند انگشت جوش شیرین در آن حل کنید سپس دستگاه را روی برنامه شستشوی کوتاه مدت قرار داده و خالی کار کند تا هرگونه پس‌مانده غذایی و رسوب از بین رفته و سطوح داخلی دستگاه برق بیفتد.
البته با این کار در صورتی که بوی نامطبوعی از داخل یخچال استشمام کنید برطرف می‌شود و علاوه بر رفع گرفتگی‌ها، باعث می‌شود که بوی نامطبوع هم دیگر ماندگار نباشد و از بین برود.​​​​​​​

​​​​​​​نمایندگی مجاز ظرفشویی پاکشوما در اندیشه


دریچه تخلیه دفع فاضلاب دستگاه را حتما تمیز کنید
یکی از نکاتی که اجرای آن کمی سخت به نظر می‌رسد اما تأثیر بسیار زیادی در حفظ و نگهداری از ماشین ظرفشویی دارد تمیز کردن دریچه تخلیه دفع فاضلاب و شیلنگ آن است هر چند وقت یکبار سعی کنید که قسمت پمپ تخلیه و دریچه و شیلنگ آن را باز کرده و کامل شستشو دهید تا از گرفتگی ناشی از پس‌مانده‌های مواد غذایی و ارورهایی که در صورت گرفتگی پمپ روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود در امان باشید.  با این کار طول عمر دستگاه به همراه بازدهی آن چند برابر خواهد شد.
تنظیم و انتخاب مناسب برنامه شستشوی کوتاه مدت
برای اینکه نگهداری از ماشین ظرفشویی را درست انجام دهید همواره سعی کنید که طوری برنامه شستشو انتخاب نمایید تا فشار کمتری روی دستگاه وارد شود.  بهترین کار این است که برخی مواقع برنامه شستشوی کوتاه مدت را در دستور کار خود قرار دهید تا هم تمام ظروف به خوبی شسته شود و هم اینکه از میزان استهلاک قطعات بکاهید و درصد خرابی‌های ماشین لباسشویی را به تعویق بیندازید تا نگهداری از ماشین ظرفشویی را به حد اعلا برسانید.
تنظیم بهترین دمای مناسب آب برای شستشوی ظروف
یکی دیگر از نکات که در نگهداری از ماشین ظرفشویی باید مد نظر داشته باشید میزان دمای آب در هنگام شست و شو می‌باشد. هر ظرف و هر نوع کثیفی، دمای مورد نیاز خود را جهت شست وشو احتیاج دارد. میانگین دما جهت شست و شو ظروف، عددی بین ۵۰ الی ۶۰ درجه سانتی گراد می‌باشد.
درجه سختی آب منزل خود را بسنجید​​​​​​​

​​​​​​​نمایندگی مجاز ظرفشویی پاکشوما در اندیشه

یکی از نکات که بسیار فنی است در نگهداری از ماشین ظرفشویی، کنترل درجه سختی آب منزل است که برای این کار می‌توانید از فیلتر مغناطیسی در ورودی آب استفاده کنید و میزان سختی آب را کم کنید همچنین برای جلوگیری از کدر شدن ظروف و خش افتادن روی ظروف بهتر است نمک استفاده کنید.
ظروف را مطابق با اصول مناسب در دستگاه بچینید
یکی دیگر از نکات مهم در نگهداری از ماشین ظرفشویی مطرح می‌شود نحوه چیدن ظروف در دستگاه است. هر چقدر بتوانید سبک چیدمان را بهتر انجام دهید و ظروف بزرگ را درست بچینید و فاصله بین ظروف را رعایت کنید تا بازوهای افشاننده آب به خوبی بتوانند آب را در بین تمام ظروف به خوبی و یکسان پخش کنند تا تمام ظروف به خوبی شسته شوند و هیچ‌گونه لکه و کثیفی روی ظروف باقی نماند.
برای مثال قرار دادن ماهیتابه یا صفحه خرد کن اگر با فاصله چیده نشود باعث می‌شود که شستشوی ظروف به خوبی انجام نشود چرا که بازوهای افشاننده آب به خوبی نمی‌توانند چرخش داشته باشند و آب را بین تمام ظروف پخش کنند به همین خاطر در برنامه شستشو اختلال ایجاد خواهد شد.
قبل از چیدن ظروف در دستگاه، آنها را با دستمال تمیز کنید
یکی از نکاتی که قبل از استفاده از ماشین ظرفشویی برای نگهداری از ماشین ظرفشویی باید انجام داد ابتدا مواد غذایی خرد شده و پس‌مانده‌ها را با یک دستمال از روی ظروف پاک کنید سپس اقدام به چیدن ظروف در داخل سبد و قفسه‌ها کنید. این کار به ظاهر بسیار ساده است اما تأثیر بسیار زیادی روی عملکرد دستگاه دارد و از گرفتگی قطعات مختلف جلوگیری می‌کند و فیلتر و پمپ تخلیه دیرتر نیاز به تمیز کردن و رسوب زدایی خواهد داشت.
جمع‌بندی مقاله و کلام پایانی با شما
موسسه خدمات فنی قهرمانی اولین نمایندگی مجاز پاکشوما در اندیشه
در این مطلب نکات بسیار ارزشمندی درباره روش‌های صحیح نگهداری از ماشین ظرفشویی بیان کردیم و امیدواریم با رعایت و به کارگیری این اصول در مراقبت از ماشین ظرفشویی خود سالیان سال از دستگاه خود نهایت استفاده را داشته باشید و بتوانید به راحتی شستشوی تمامی ظروف، لیوان و میوه‌ها را با خیال آسوده با ماشین ظرفشویی خود انجام دهید. در پایان خوشحال خواهیم شد سؤالات و تجارب خود را درباره مراقبت از ماشین ظرفشویی در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید، شاد و پیروز باشید.​​​​​​​

مطالب پر بازدید: ظروف رو باید چطور تو سبد چید؟

حتی‌الامکان از حداکثر ظرفیت دستگاه استفاده نکنید
یکی دیگر از نکاتی که رعایت آن باعث طول عمر دستگاه و نگهداری از ماشین ظرفشویی محسوب می‌شود این است که از تمام ظرفیت ماشین ظرفشویی استفاده نکنید. به زبان ساده ماشین ظرفشویی را بیش از حد توان پر نکنید چرا که این کار باعث خواهد شد که بازوهای افشاننده آب به درستی قادر به پخش آب روی تمام ظروف نباشند و به همین خاطر عمل شستشو به خوبی انجام نمی‌شود،  بسیاری از ظروف دارای لکه و کثیف باقی خواهند ماند که در این صورت باید یکبار دیگر اقدام به شستشوی دوباره ظروف کنید. این کار علاوه بر بالا بردن مصرف برق و مواد شوینده به سلامت دستگاه هم آسیب جدی وارد می‌کند.
قطعات معیوب را عیب یابی و تعمیر کنید
همواره به هشدارها و ارورهایی که روی صفحه نمایش دستگاه نمایان می‌شود و به صداهایی که از جانب دستگاه هشدار داده می‌شود دقت و توجه ویژه داشته باشید. در صورت مشاهده هرگونه ارور می‌توانید ارورهای ماشین ظرفشویی را از سایت ما مشاهده کنید و با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی برای برطرف کردن خرابی‌های ماشین ظرفشویی تماس بگیرید تا از بروز خطاهای دیگر و هزینه‌های سنگین تعمیر ماشین ظرفشویی در امان باشید.
با استفاده از سرکه و جوش شیرین گرفتگی‌ها را برطرف کنید
یکی از نکات نگهداری از ماشین ظرفشویی استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین برای از بین بردن هرگونه جرم و رسوب در داخل دستگاه ماشین ظرفشویی است. ورودی پمپ تخلیه، لوله دفع فاضلاب، درپوش و… با این کار تمیز خواهند شد. کافی است یک لیوان سرکه سفید و اندازه یک بند انگشت جوش شیرین در آن حل کنید سپس دستگاه را روی برنامه شستشوی کوتاه مدت قرار داده و خالی کار کند تا هرگونه پس‌مانده غذایی و رسوب از بین رفته و سطوح داخلی دستگاه برق بیفتد.
البته با این کار در صورتی که بوی نامطبوعی از داخل یخچال استشمام کنید برطرف می‌شود و علاوه بر رفع گرفتگی‌ها، باعث می‌شود که بوی نامطبوع هم دیگر ماندگار نباشد و از بین برود.​​​​​​​

​​​​​​​نمایندگی مجاز ظرفشویی پاکشوما در اندیشه


دریچه تخلیه دفع فاضلاب دستگاه را حتما تمیز کنید
یکی از نکاتی که اجرای آن کمی سخت به نظر می‌رسد اما تأثیر بسیار زیادی در حفظ و نگهداری از ماشین ظرفشویی دارد تمیز کردن دریچه تخلیه دفع فاضلاب و شیلنگ آن است هر چند وقت یکبار سعی کنید که قسمت پمپ تخلیه و دریچه و شیلنگ آن را باز کرده و کامل شستشو دهید تا از گرفتگی ناشی از پس‌مانده‌های مواد غذایی و ارورهایی که در صورت گرفتگی پمپ روی صفحه نمایش نشان داده می‌شود در امان باشید.  با این کار طول عمر دستگاه به همراه بازدهی آن چند برابر خواهد شد.
تنظیم و انتخاب مناسب برنامه شستشوی کوتاه مدت
برای اینکه نگهداری از ماشین ظرفشویی را درست انجام دهید همواره سعی کنید که طوری برنامه شستشو انتخاب نمایید تا فشار کمتری روی دستگاه وارد شود.  بهترین کار این است که برخی مواقع برنامه شستشوی کوتاه مدت را در دستور کار خود قرار دهید تا هم تمام ظروف به خوبی شسته شود و هم اینکه از میزان استهلاک قطعات بکاهید و درصد خرابی‌های ماشین لباسشویی را به تعویق بیندازید تا نگهداری از ماشین ظرفشویی را به حد اعلا برسانید.
تنظیم بهترین دمای مناسب آب برای شستشوی ظروف
یکی دیگر از نکات که در نگهداری از ماشین ظرفشویی باید مد نظر داشته باشید میزان دمای آب در هنگام شست و شو می‌باشد. هر ظرف و هر نوع کثیفی، دمای مورد نیاز خود را جهت شست وشو احتیاج دارد. میانگین دما جهت شست و شو ظروف، عددی بین ۵۰ الی ۶۰ درجه سانتی گراد می‌باشد.
درجه سختی آب منزل خود را بسنجید​​​​​​​

​​​​​​​نمایندگی مجاز ظرفشویی پاکشوما در اندیشه

یکی از نکات که بسیار فنی است در نگهداری از ماشین ظرفشویی، کنترل درجه سختی آب منزل است که برای این کار می‌توانید از فیلتر مغناطیسی در ورودی آب استفاده کنید و میزان سختی آب را کم کنید همچنین برای جلوگیری از کدر شدن ظروف و خش افتادن روی ظروف بهتر است نمک استفاده کنید.
ظروف را مطابق با اصول مناسب در دستگاه بچینید
یکی دیگر از نکات مهم در نگهداری از ماشین ظرفشویی مطرح می‌شود نحوه چیدن ظروف در دستگاه است. هر چقدر بتوانید سبک چیدمان را بهتر انجام دهید و ظروف بزرگ را درست بچینید و فاصله بین ظروف را رعایت کنید تا بازوهای افشاننده آب به خوبی بتوانند آب را در بین تمام ظروف به خوبی و یکسان پخش کنند تا تمام ظروف به خوبی شسته شوند و هیچ‌گونه لکه و کثیفی روی ظروف باقی نماند.
برای مثال قرار دادن ماهیتابه یا صفحه خرد کن اگر با فاصله چیده نشود باعث می‌شود که شستشوی ظروف به خوبی انجام نشود چرا که بازوهای افشاننده آب به خوبی نمی‌توانند چرخش داشته باشند و آب را بین تمام ظروف پخش کنند به همین خاطر در برنامه شستشو اختلال ایجاد خواهد شد.
قبل از چیدن ظروف در دستگاه، آنها را با دستمال تمیز کنید
یکی از نکاتی که قبل از استفاده از ماشین ظرفشویی برای نگهداری از ماشین ظرفشویی باید انجام داد ابتدا مواد غذایی خرد شده و پس‌مانده‌ها را با یک دستمال از روی ظروف پاک کنید سپس اقدام به چیدن ظروف در داخل سبد و قفسه‌ها کنید. این کار به ظاهر بسیار ساده است اما تأثیر بسیار زیادی روی عملکرد دستگاه دارد و از گرفتگی قطعات مختلف جلوگیری می‌کند و فیلتر و پمپ تخلیه دیرتر نیاز به تمیز کردن و رسوب زدایی خواهد داشت.
جمع‌بندی مقاله و کلام پایانی با شما
موسسه خدمات فنی قهرمانی اولین نمایندگی مجاز پاکشوما در اندیشه
در این مطلب نکات بسیار ارزشمندی درباره روش‌های صحیح نگهداری از ماشین ظرفشویی بیان کردیم و امیدواریم با رعایت و به کارگیری این اصول در مراقبت از ماشین ظرفشویی خود سالیان سال از دستگاه خود نهایت استفاده را داشته باشید و بتوانید به راحتی شستشوی تمامی ظروف، لیوان و میوه‌ها را با خیال آسوده با ماشین ظرفشویی خود انجام دهید. در پایان خوشحال خواهیم شد سؤالات و تجارب خود را درباره مراقبت از ماشین ظرفشویی در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید، شاد و پیروز باشید.​​​​​​​

مطالب پر بازدید: ظروف رو باید چطور تو سبد چید؟

خدمات فنی قهرمانی

​ثبت سریع آدرس
​​​​​​​با اپلیکیشن ایمن سرویس

با ورود به این قسمت شما میتوانید نوع سرویس درخواستی ،نوع دستگاه ،برند لوازم خانگی ،آدرس  و شماره تماس خود را وارد و سیستم خودکار آدرس شما را در پنل مدیریت ثبت و تکنسین مربوطه به محل اعزام میگردد

ورود
list item image

پرسشهای متداول

پرسشهایی که مشترکین ما مطرح و مجموعه ما توضیحات کامل و کافی را ارائه نموده اند

list item image

خطاها و ارورها

خطاها و ارورهایی که معمولا دستگاه شما با آن مواجه میشود

list item image

مقالات آموزشی

مقالات ،آموزشی مرتبط با وسایل خانگی شما

list item image

تعرفه خدمات

تعرفه خدمات مجموعه ما با بهترین و مناسب ترین هزینه ها در سطح اندیشه و شهریار با بهترین قطعات

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش