تعمیر ماشین ظرفشویی​​​​​​​

ما در اینجا در تعمیر تمامی برندها و مدل های ماشین ظرفشویی اعم از یکپارچه، مستقل یا نیمه یکپارچه تخصص داریم. ما به طور کامل با قطعات یدکی برای تعمیر ماشین ظرفشویی شما آماده هستیم، بنابراین 99٪ مطمئن هستیم که می توانیم در اولین بازدید مشکل شما را حل کنیم و برای اینکه خیالتان راحت باشد، 12 ماه ضمانت به شما ارائه می دهیم.

​​​​​​​ما می‌توانیم با هر مشکلی در ماشین ظرفشویی کمک کنیم، اما در اینجا رایج‌ترین مشکلاتی که از ما خواسته می‌شود به آنها کمک کنیم، آمده است:

​​​​​​​دستگاه نشتی دارد؛
دستگاه از شروع به کار خودداری می کند.
دستگاه شما ظروف را به درستی تمیز نمی کند.
دستگاه دیگر آب را تخلیه نمی کند.
دستگاه با آب پر نمی شود.
قرص در حین استفاده حل نمی شود.
دستگاه شما ظروف را خشک نمی کند.
دستگاه صداهای بلند عجیبی تولید می کند.
دستگاه برق را خاموش می کند.
مشکلات آب گرم

ادامه مطلب

آنچه در باره ظرفشویی باید بدانید

نکات مهم درباره خدمات تعمیر
شما حتما باید از این ۴ نکته اطلاع داشته باشید!​​​​​​​

چک کردن اتصالات
قبل از هر اقدامی، از اتصال صحیح دستگاه به جریان برق مطمئن شوید.
حدالمکان از بکار بردن محافظ یخچال برای ظرفشویی اجتناب کنید 

تعمیرات در محل
در صورت نیاز به تعمیر ، کلیه امور تعمیراتی، در محلی که دستگاه وجود دارد باید انجام گردد.
لذا در هزینه های شما به مقدار زیادی صرفه جویی میگردد.

صرفه جویی در هزینه
در زمان گارانتی، هزینه تعمیرات شامل ایاب و ذهاب،بعهده مشتری و اجرت و هزینه قطعات رایگان می‌باشد.
​​​​​​​تا یک ماه هزینه ایاب و ذهاب دریافت نمیگردد.

ماشین ظرفشویی دارای قطعات فعال زیادی است که همه به یکباره برای تمیز کردن ظروف شما کار می کنند. به همین دلیل، آنها می توانند یکی از محتمل ترین لوازم خانگی برای خرابی باشند. در حالی که ماشین ظرفشویی دقیقاً به اندازه ماشین لباسشویی و یخچال ضروری نیست، اما اهمیت آنها در زندگی با زمان محدود ما بیشتر و بیشتر شده است. با ساعت‌های کمتری که هر هفته می‌توانید در سینک آشپزخانه صرف کنید، ماشین ظرفشویی خراب می‌تواند جریان زندگی خانه شما را مختل کند.

خوشبختانه، ما هرگز بیش از یک تماس دور نیستیم. تیم ما 15 سال گذشته را صرف خدمات رسانی به انواع لوازم خانگی - از ماشین لباسشویی گرفته تا ماشین ظرفشویی - کرده است و ما در این کار بسیار خوب عمل کرده ایم. تیم مهندسین و تکنسین‌های ما بهترین آموزش‌ها، ابزارها و قطعات یدکی را دریافت می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که برای هر مشکلی در ماشین‌های ظرفشویی در داخل و اطراف منطقه شهریار آمادگی کامل دارند.

دلیل این امر این است که ما مستقیماً با برترین تولید کنندگان ماشین ظرفشویی در این تجارت کار می کنیم و کارکنان ما از برندهای برتر آموزش می بینند و آموزش های داخلی گسترده ای در مورد بوش، بکو، هات پوینت، ویرپول و غیره می بینند. با توجه به تلاش‌های آموزشی مداوم ما، کارکنان ما عملکرد درونی ماشین‌هایی را که 10 ساله یا 10 هفته‌ای هستند، درک می‌کنند.

​​​​​​​همانند تیم تعمیرات ما، کارکنان خدمات مشتریان ما در هنگام پرس و جو آموزنده، مودب و مفید هستند. آنها چند سوال در مورد مشکل دستگاه شما می پرسند و ترتیبی می دهند تا تیم تعمیر وارد شود.

هنگامی که آنها این کار را انجام دادند، فقط آنها را به دستگاه نشان دهید و آنها از بقیه مراقبت خواهند کرد. آن‌ها مشکل را ارزیابی می‌کنند و هر ابزار یا قطعات یدکی مورد نیاز را از ون خود جمع‌آوری می‌کنند - با تمام چیزهایی که برای انجام 99٪ کارهای تعمیری نیاز دارند - و به رفع مشکل می‌پردازند.

خدمات ما فقط با تعمیر متوقف نمی شود. اگر ظرف این مدت دوباره ماشین ظرفشویی شما با مشکل مواجه شد، تیم تعمیر ما برای رفع ایراد - رایگان - در محل حاضر خواهد بود.

آیا باید ماشین ظرفشویی را با حرارت خشک کنید یا با هوا خشک کنید؟

اشنایی با ساختار ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین ظرفشویی ال جی

ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی بوش

list item image

پرسشهای متداول

پرسشهایی که مشترکین ما مطرح و مجموعه ما توضیحات کامل و کافی را ارائه نموده اند

list item image

خطاها و ارورها

خطاها و ارورهایی که معمولا دستگاه شما با آن مواجه میشود

list item image

مقالات آموزشی

مقالات ،آموزشی مرتبط با وسایل خانگی شما

list item image

تعرفه خدمات

تعرفه خدمات مجموعه ما با بهترین و مناسب ترین هزینه ها در سطح اندیشه و شهریار با بهترین قطعات

روند خدمات ما

اغلب از ما سوال می شود که تعمیر ماشین ظرفشویی معمولی چگونه تکمیل می شود، بنابراین راهنمای مفیدی در مورد نحوه تعمیر ماشین ظرفشویی معیوب گردآوری کرده ایم.

1. درخواست خدمات ماشین ظرفشویی

رزرو تعمیرات خود را می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 02165513336 یا آنلاین انجام دهید. به سادگی به ما بگویید چه زمانی برای شما راحت است و ما یک تکنسین را برای تعمیر ماشین ظرفشویی خراب شما تعیین می کنیم.

نگران هزینه خدمات هستید؟ نگران نباشید، قبل از انجام هر کاری، قیمت ثابتی را با شما به توافق خواهیم رساند.

2. بازدید تکنسین

تکنسین متخصص تعمیرات ما در تاریخ تعیین شده برای بازدید و تعمیر دستگاه شما در ملک شما حضور خواهد داشت.

تکنسین عیب دستگاه را برای مشتریان توضیح می دهد تا اطمینان حاصل شود که آنها از تعمیرات در حال انجام کاملاً مطلع هستند. ما مجموعه کاملی از قطعات یدکی را در ون های خود حمل می کنیم که به ما امکان می دهد در اولین بازدید ماشین ظرفشویی معیوب شما را تعمیر کنیم.

3. تکمیل شد

عیب تعمیر شده است، ماشین ظرفشویی شما با کمترین زحمت دوباره راه اندازی شده و کار می کند. ما بررسی‌های ایمنی دستگاه را انجام می‌دهیم، منطقه را تمیز می‌کنیم و هرگونه مواد بسته‌بندی را برمی‌داریم.

استانداردهای ما: چرا کیفیت بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد؟

ما فقط از قطعات اصلی تایید شده توسط سازنده استفاده می کنیم و به همین دلیل است که تعمیرات خود را به مدت 12 ماه تضمین می کنیم. ما هرگز مانند بسیاری از رقبا از قطعات ارزان قیمت غیر اصل یا دست دوم استفاده نمی کنیم. فقط قطعات اصلی می توانند قابلیت اطمینان و کیفیت طولانی مدت را تضمین کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی خانگی و تجاری

چه مشتری لوازم خانگی باشید و چه مشتری تجاری، ما مطمئن خواهیم شد که تعمیر طولانی مدتی مطابق با بالاترین استانداردهای صنعت و مراقبت از مشتری معنادار دریافت خواهید کرد. ما همیشه خدمات خود را بر اساس نیازها و نیازهای فردی مشتریانمان تنظیم می کنیم و هدف آن ارائه خدمات دوستانه و کارآمد در هر زمان است.

برای جلوگیری از هزینه های غیر ضروری و ایجاد اختلال در خانه شما، ما ماشین ظرفشویی خراب شما را در مناسب ترین زمان برای شما در خانه تعمیر می کنیم. ما خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در روز بعد و اضطراری را (به شرط در دسترس بودن) ارائه می دهیم، که به ویژه برای خانواده های پرمشغله با کودکان بسیار مفید بوده است.

مهندسان ما تمام ابزار و قطعات یدکی لازم را به درب منزل شما خواهند آورد و تمامی تعمیرات را به سرعت، ایمن و با کسری از هزینه یک دستگاه جایگزین انجام می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی خانگی
​​​​​​​

سرویس ماشین ظرفشویی تجاری کمی پیچیده تر است، زیرا آنها اغلب از نظر زمان مهم هستند و می توانند از فعالیت ایمن مشاغل مانند رستوران ها، میخانه ها و هتل ها جلوگیری کنند. ماهیت چنین کسب و کاری مستلزم زمان پاسخگویی سریع، قابلیت اطمینان و تعهد است.

در اینجا در Repair Aid، ما به ارتباط خود با کسب و کارهای پیشرو لندنی که سال ها از آنها حمایت کرده ایم، افتخار می کنیم. علاوه بر خدمات تعمیر روز بعد، ما قراردادهای نگهداری، سرویس و پشتیبانی ماشین ظرفشویی را ارائه می دهیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی تجاری
​​​​​​​

سه دلیل خوب برای تعمیر ماشین ظرفشویی

لطفاً قبل از خرید یک دستگاه جدید، ابتدا این را در نظر بگیرید - دلایل خوبی برای انتخاب تعمیر دستگاه خراب خود وجود دارد، و این فقط صرفه جویی در هزینه نیست.

راحتی

انتخاب کنید تا ماشین ظرفشویی خود را در راحتی در خانه خود تعمیر کنید. ما کارگاه خود را نزد شما می آوریم و از زحمت و تلاش شما برای یافتن و رفتن به تعمیرگاه صرفه جویی می کنیم. با استفاده از خدمات ما می توانید انتظار اختلال کمتری در کارهای روزمره خانه خود داشته باشید و تقریباً زمان انتظار برای تعمیر را نداشته باشید.

خواه ماشین ظرفشویی شما به دلیل نقص مکانیکی یا مشکل الکتریکی خراب شود، مطمئناً می توانیم آن را برطرف کنیم. و به سرعت - و بله، ما می دانیم که گاهی اوقات به نظر می رسد این مسائل در انتظار ناخوشایندترین زمان ها هستند.

پس انداز کنید

به محیط زیست کمک کنید

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا لوازم خانگی شما با وجود اینکه تکنولوژی در حال بهتر شدن است، عمر زیادی ندارند؟ دلیل آن چیزی است که به عنوان "منسوخ شدن برنامه ریزی شده" شناخته می شود یا زمانی که یک محصول عمداً برای داشتن طول عمر خاص (کمتر) طراحی شده است.

تعمیر لوازم آشپزخانه شما بسیار ارزانتر و سریعتر از خرید یک دستگاه جدید است. زمان تعمیر ماشین ظرفشویی معمولی تنها 1 تا 2 ساعت است، در حالی که یک کالای جایگزین با تحویل و نصب تا 7 تا 10 روز طول می کشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی معیوب شما و عدم تعویض آن، میزان ضایعات تولیدی شما را کاهش می دهد و ساده ترین راه برای کمک به محیط زیست است. شما همچنین از لایحه "حق تعمیر" که با هدف جلوگیری از ضایعات الکترونیکی غیر ضروری است، استفاده خواهید کرد. اکنون تولیدکنندگان لوازم خانگی از نظر قانونی موظف هستند قطعات تعویضی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند تا تمامی طیف های لوازم خانگی به راحتی و با هزینه کم تعمیر شوند.

با انتخاب خدمات تعمیر ما عمر دستگاه خود را افزایش داده و به حفاظت از محیط زیست کمک خواهید کرد.

خدمات تعمیراتی که شبیه هیچ چیز دیگری نیست

ما به کیفیت خدمات خود افتخار می کنیم. ما به سرعت به تماس ها پاسخ می دهیم و آسیب را به سرعت و کارآمد ترمیم می کنیم. علاوه بر این، قیمت های ما بسیار رقابتی است، به خصوص برای منطقه اندیشه و شهرستان شهریار، و هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد. آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری.

هنگامی که یک سرویس را رزرو کردید، یک فرصت دو ساعته به شما داده می شود، که به این معنی است که تمام روز منتظر رسیدن آنها نباشید. علاوه بر این، تمامی خدمات ما با ضمانت 12 ماهه ما پشتیبانی می‌شود، بنابراین در صورت بروز مشکل در آینده، یک سال کامل تحت پوشش قرار می‌گیرید.

با ما در ارتباط باشید

آدرس ثبت شده
اندیشه شهریار ،فاز یک ،خیابان شاهد شرقی پ 65
ساعت ها
شنبه تا پنجشنبه: 8 صبح تا 8 بعد از ظهر
جمعه: 10 صبح تا 3 بعد از ظهر

تلفن
36 الی 65513334

برای دسترسی اسان به موضوعات 
بروی موضوع دلخواه کلیک کنید

وبلاگ

خدمات ما را ارزیابی کنید

آیا ما را به دوستان خود توصیه می کنید؟

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش