کد و خطای ماشین لباسشویی بکو ​​​​​​​،هر آنچه که باید بدانید 

بکو یکی از محبوب‌ترین برندهای الکترونیکی در جهان است، این برند ترکی طیف گسترده‌ای از لوازم خانگی و آشپزخانه را پوشش می‌دهد، اما ماشین‌های لباسشویی است که ما امروز روی آن تمرکز می‌کنیم.

مهم نیست که دستگاه چقدر باکیفیت باشد، خطاها دیر یا زود رخ می‌دهند، اما خبر خوب ماشین‌های لباسشویی این است که کدهای خطای آن‌ها به شما امکان می‌دهد به راحتی مشکل را شناسایی کنید. در زیر تمام کدهای خطای اصلی را که باید در مورد ماشین لباسشویی بکو بدانید، بیان کرده ایم.

کدهای خطای Beko​​​​​​​


سیستم کد خطای Beko بسیار ساده است و از E1 به E18 می رسد، اگر بتوانید خطا را خودتان تصحیح کنید، فقط باید دکمه شروع را نگه دارید تا کد خطا پاک شود. به یاد داشته باشید که اگر نمی توانید خطا را اصلاح کنید یا به اندازه کافی برای انجام آن مطمئن نیستید، ما می توانیم کمک کنیم!

​​​​​​​کدهای خطای ماشین لباسشویی بکو ​​​​​​​،هر آنچه که باید بدانید 

تعمیرکاران باتجربه ما می توانند در زمینه تعمیرات انواع ماشین لباسشویی بکو کمک و کمک کنند، بنابراین اگر ترجیح می دهید کار حرفه ای را انجام دهید، همین امروز با ما تماس بگیرید. بنابراین، بدون بحث بیشتر، اجازه دهید نگاهی به کدهای خطا بیندازیم.​​​​​​​

E1

کد خطای e1 به این معنی است که یک خطای NTC در ماشین لباسشویی شناسایی شده است. این بدان معناست که سیم‌کشی ترمیستور در دستگاه مشکل دارد، می‌توانید ترمیستور را بررسی کنید تا اتصال را در ماشین‌های لباسشویی Beko آزمایش کنید که باید 4700 اهم با دمای 25 درجه سانتی‌گراد را نشان دهد.

E2

این کد خطا به این معنی است که المنت مشکلی دارد، باز هم به احتمال زیاد مشکل سیم کشی است و با کمک راهنمای دستورالعمل ممکن است بتوانید آن را اصلاح کنید. با این حال، من توصیه می کنم با یک متخصص تماس بگیرید.

E3

این کد خطا دوباره مربوط به بخاری در ماشین لباسشویی است، اما به این معنی است که یک جریان ثابت گرما وجود دارد. شما باید رله برد کنترل را برای بخاری بررسی کنید، اما این کاری است که فقط باید توسط یک متخصص انجام شود.

E4

این کد خطا شامل چند مشکل بالقوه مختلف است، اما همه آنها به این واقعیت مربوط می شوند که ماشین لباسشویی شما با آب پر نمی شود. در برخی موارد، رفع این مشکل آسان است، ممکن است به سادگی مشکل درب باشد که باعث گیر کردن آن می شود یا می تواند یک مشکل پیچیده تر در مورد شیر آب یا سیم کشی باشد.

E5

این کد خطا به این معنی است که دوباره مشکل زهکشی در ماشین لباسشویی وجود دارد که می تواند ناشی از مشکلات مختلفی از بلوک های ساده در فیلتر پمپ گرفته تا مشکلات پیچیده تر در برد کنترل باشد. بنابراین، اگر مطمئن نیستید که چگونه ادامه دهید، با یک متخصص تماس بگیرید تا به شما کمک کند.

E6

این کد خطا به این معنی است که موتور مشکل دارد، احتمالاً در طول چرخه شستشو متوجه تکان خوردن ماشین لباسشویی خواهید شد. باز هم، این ممکن است به دلیل مشکلات متعدد ایجاد شود، اما بر خلاف برخی از کدهای خطای دیگر، این چیزی است که بهتر است به یک حرفه ای سپرده شود تا آن را برطرف کند.

این کد خطا به این معنی است که موتور مشکل دارد، احتمالاً در طول چرخه شستشو متوجه تکان خوردن ماشین لباسشویی خواهید شد. باز هم، این ممکن است به دلیل مشکلات متعدد ایجاد شود، اما بر خلاف برخی از کدهای خطای دیگر، این چیزی است که بهتر است به یک حرفه ای سپرده شود تا آن را برطرف کند.

E7

کدها مسائل مختلفی را پوشش می دهند، اما معمولاً مربوط به پر نشدن ماشین لباسشویی شما با آب است. از آنجایی که این کد مجموعه ای از مشکلات احتمالی را در بر می گیرد، برای تشخیص به بررسی های متعددی نیاز دارد، بنابراین چیزی است که فقط یک متخصص باید انجام دهد.

E8

کد خطای E9 به این معنی است که قفل درب ماشین لباسشویی مشکل دارد. اگر خوش شانس باشید، اگر فقط یک مشکل ساده با در باشد، ممکن است رفع آن نسبتاً ساده باشد، اما به راحتی می تواند کار پیچیده تری نیز باشد. بنابراین، اگر مطمئن نیستید که چه کاری باید انجام دهید یا نمی توانید مشکل را شناسایی کنید، با یک متخصص تماس بگیرید.

E9

کد دوباره مربوط به در است اما این بار به این معنی است که ماشین لباسشویی تشخیص می دهد که درب به نوعی گیر کرده است. اگرچه این ممکن است دوباره یک مشکل داخلی باشد، بنابراین ممکن است رفع آن ساده نباشد.

E10

این کد به این معنی است که ماشین لباسشویی مشکلی در موتور تشخیص داده است، به دلیل پیچیدگی آن، این چیزی است که یک تکنسین باید برای شما بررسی کند.

E11


این کد به این معنی است که مقدار زیادی کف در ماشین لباسشویی شناسایی شده است، خوشبختانه این مشکلی است که معمولاً می‌توانید به تنهایی با پاک کردن کف و اجرای چند چرخه آبکشی برای پاک کردن همه چیز برطرف کنید. این ممکن است به دلیل مواد شوینده بی کیفیت یا به سادگی بارگیری بیش از حد ماشین لباسشویی شما در طول چرخه شستشو اتفاق بیفتد.​​​​​​​

E17


این کد خطای نهایی به این معنی است که یک بار لباسشویی نامتعادل در طول یک چرخه تشخیص داده شده است، اگر ماشین لباسشویی شما نچرخد، این نیز می تواند باعث خطای E18 شود. خوشبختانه به سادگی متوقف کردن چرخه، بارگیری مجدد و سپس راه اندازی مجدد آن باید مشکل را حل کند.​​​​​​​

E18

کدهای خطای ماشین لباسشویی بکو ​​​​​​​،هر آنچه که باید بدانید 

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش