9 نکته برای آماده کردن دستگاه کولرگازی در شروع فصل تابستان یا زمستان 

چه کارهایی راباید انجام بدهیم

کارها را به گونه ای خاص انجام  بدهیم باتجربه ای منحصربفرد، برای همه.

به ما بپیوندید


با شروع تغییر فصول، باید متوجه شوید که بادهای گرم شروع به وزیدن می کنند. این بدان معناست که شما باید تهویه مطبوع خانه خود را برای این فصل گرم آماده کنید. این نکات را از کارشناسان  ما بررسی کنید:
سیستم گرمایش و سرمایش را تابستانی کنید . بهتر است قبل از اینکه دما بالا برسد، زمستانی کردن خانه خود را شروع کنید. 

 شماره یک


برای جلوگیری از نفوذ هوای سرد به بیرون، روی درزگیر های بادگیر سرمایه گذاری کنید 

 شماره دو

برای صرفه جویی در هزینه های سرمایش، شکاف ها را مجدداً درزبندی کنید و رفع آب و هوا روی پنجره ها، لوله ها و فونداسیون را تعمیر کنید.

 شماره سه

فیلتر هوا را برای کاهش فشار بروی موتور و فن دمنده سرویس و یا تعویض کنید .

 شماره چهار

برای شستشوی کامل مدار و کندانسورها با یک متخصص تماس بگیرید

 شماره پنج

در فصل گرما ابگرمکن و پکیج خود را روی دمای کم تنظیم کنید

شماره شش

لوله ها را توسط یک متخصص غایق بندی کنید و در صورت مغیوب بودن انها را تعویض کنید

یک بررسی تعمیر و نگهداری  را برنامه ریزی کنید. برای جلوگیری از موارد اضطراری و تعمیرات و تعویض های پرهزینه و غیرمنتظره، این تماس تلفنی باید به صورت فصلی (هر 3 تا 4 ماه یکبار) انجام شود. برای تابستان و پاییز، یک متخصص باید وظایف زیر را در سیستم مرکزی انجام دهد:

ما چه کارهایی انجام می‌دهیم

یک بررسی تعمیر و نگهداری  را برنامه ریزی کنید. برای جلوگیری از موارد اضطراری و تعمیرات و تعویض های پرهزینه و غیرمنتظره، این تماس تلفنی باید به صورت فصلی (هر 3 تا 4 ماه یکبار) انجام شود. برای اغاز، یک متخصص باید وظایف زیر را در سیستم مرکزی انجام دهد:

سه

نشتی در کانال ها را آزمایش کرده و آب بندی کنید.​​​​​​​

دو


مقدار صحیح مبرد را بررسی کنید.​​​​​​​

یک

کانال های هوا را تمیز کنید.​​​​​​​

شش

پایانه های برق را بررسی کنید و اتصالات را تمیز و سفت کنید.​​​​​​​

پنج

ترتیب صحیح کنترل الکتریکی را بررسی کنید.​​​​​​​

چهار​​​​​​​

جریان هوای کویل اواپراتور را اندازه گیری کنید.​​​​​​​​​​​​​​

مشاوره رایگان

برای جلوگیری از خرابی های ناشی از دستکاری دستگاه با ما تماس بگیرید

تماس با ما

هفت

موتورهای روغن، و تسمه ها را از نظر سفت بودن و سایش بررسی کنید.

هشت

دقت ترموستات را بررسی کنید​​​​​​​


تنظیمات ترموستات خود را تغییر دهید. هنگامی که ساعت خود را تغییر می دهید، تنظیمات دما را در ترموستات کولر گازی خود نیز تغییر دهید. با دماهای سردتر، باید بر اساس راحتی خود دما را کم یا زیاد کنید.
اگر ترموستاتی می‌خواهید که مطابق با نحوه زندگی شما تنظیم شود،  با راهنمایان ایمن سرویس برای یک راهنمای سریع برای ترموستات‌های قابل برنامه‌ریزی و موارد دیگر تماس بگیرید .
گرما را اجرا کنید. اولین باری که حرارت را برای پاییز روشن می کنید، بوی آن می آید. معمولاً آن بوی سوختگی گرد و غباری است که در چند ماه گذشته راکد بودن روی اجزای گرمایشی نشسته است. باید سریع از بین بره اگر گرما روشن نشد، با یک متخصص  تماس بگیرید .
فیلتر هوای واحد تهویه مطبوع خود را تمیز یا تعویض کنید. فیلترهای هوای واحد تهویه مطبوع خود را تقریباً ماهی یک بار (و همیشه در طول تغییر فصل) به طور مرتب تمیز و/یا تعویض کنید. این روتین آلرژن ها و عوامل بیماری زا را در خانه شما کاهش می دهد و هزینه انرژی شما را بین 5 تا 15 درصد کاهش می دهد.
زباله های طبیعی را از اطراف واحد کندانسور حذف کنید. تا پایان تابستان، گرد و غبار، کثیفی، علف های هرز و برگ ها در اطراف واحد کندانسور جمع می شوند. این به طور بالقوه می تواند جریان هوای تمیز را مختل کند و کارایی سیستم HVAC شما را در هوای سرد مختل کند. از یک شلنگ برای حذف تمام زباله های طبیعی استفاده کنید و چمن های بیش از حد رشد کرده را جدا کنید. همچنین باید هر گونه بریده علف، برگ یا علف هرز را چنگک بزنید.


کویل های واحد خود را تمیز کنید. کویل اواپراتور و کویل کندانسور کولر گازی در ماه‌های تابستان از جاروبرقی شما (و تا پاییز ) کثیفی را جمع‌آوری می‌کند. این کثیفی جریان هوا را کاهش می دهد و می تواند باعث شود که واحد تهویه مطبوع شما گرما را جذب کند. قسمت بیرونی اطراف سیم پیچ ها را تمیز کنید و هرگونه زباله را از بین ببرید.
برق دستگاه را قطع کنید. قطع برق دستگاه از هر گونه خطر آسیب کندانسور جلوگیری می کند اگر شخصی به طور تصادفی تنظیم ترموستات را در هنگام سقوط روی «خنک» قرار دهد. به دنبال جعبه خاموش کننده در دیوار بیرونی نزدیک واحد کندانسور خود بگردید و سوئیچ را داخل آن بچرخانید.
نکته: بهار آینده، فراموش نکنید که 24 ساعت قبل از استفاده از واحد تهویه مطبوع، برق را دوباره روشن کنید.
عایق اضافی اضافه کنید . از پوشش های لوله فوم در اطراف لوله ها و سیم کشی های واحد تهویه مطبوع، به ویژه آنهایی که به خانه شما می روند، استفاده کنید. همچنین می توانید از چسب نواری برای ثابت نگه داشتن عایق فوم و جلوگیری از یخ زدن و ترک خوردن لوله ها استفاده کنید.
اطلاعات و منبع :https://www.warnerservice.com/

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش