محفظه جاپودری ماشین ظرفشویی باز نمیشود .علل و راه بر طرف کردن مشکل

محفظه جاپودری ماشین ظرفشویی باز نمیشود

 

چرا محفظه جاپودری ماشین ظرفشویی باز نمیشود 


اگر ماشین ظرفشویی شما مواد شوینده پخش نمی کند یا متوجه شدید که محفظه جاپودری شما باز نشده است، چند نکته وجود دارد که می توانید بررسی کنید.
 

انسداد:
ظروف را طوری قرار دهید که مانع باز شدن محفظه پودر و قرص نشوند. مطمئن شوید که دسته‌های قابلمه و سایر اقلام بلند به محفظه مواد شوینده تماس نداشته باشند. 
برای اطلاعات بیشتر به: ماشین ظرفشویی - نکات بارگیری مراجعه کنی در ماشین‌های ظرفشویی جاپودری، طبیعی است که درب فنجان در برابر قفسه بالایی باز شود. پوشش تا حدود 45 درجه باز می شود. این طراحی به جت های انتهای بازوی پاشش پایینی اجازه می دهد تا آب داغ را به داخل محفظه هدایت کرده و غلاف، پودر یا مایع شوینده شوینده را حل کنند.


مواد شوینده:
بررسی کنید که آیا بقایای صابون از چرخه شستشوی قبلی در جاپودری باقی مانده است یا خیر و مواد شوینده قدیمی را از لیوان پاک کنید. برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: دانستنی های ماشین ظرفشویی - از بین بردن باقی مانده صابون در جام شوینده .
بسته‌های شوینده (غلاف) یا قرص‌ها توصیه می‌شوند و اغلب عملکرد شستشوی بهتری نسبت به مواد شوینده مایع یا پودری دارند.


 برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: ماشین ظرفشویی - با استفاده از ماده شوینده و شستشو دهنده مناسب .
اگر از قرص یا غلاف استفاده می کنید، مطمئن شوید که پوشش محفظه  را بسته و از باز شدن آن جلوگیری نمی کند. اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی در دهانه ردیف شده اند.
در صورت استفاده از پودر شوینده باید تازه و شل باشد نه گلوله.


تایمر:
تایمر یا برد کنترل ممکن است از موقعیت خارج شده یا قفل شده باشد.
مدل های مکانیکی : ماشین ظرفشویی - بازشو جام شوینده - تایمر مکانیکی
مدل های الکترونیکی: ماشین ظرفشویی - درب بازکن مواد شوینده - کنترل های الکترونیکی

 

اگر پیشنهادات بالا مشکل شما را حل نکرد، ممکن است نیاز به سرویس و مراجعه تعمیرکار باشد. برای خدمات، لطفاً یک قرار ملاقات با IMENSERVICE تعیین کنید.

 

ما بخاطر شما اینجا هستیم

با پشتیبانی ایمن سرویس تماس بگیرید

 

از طریق چت آنلاین با ما تماس بگیرید و از یک متخصص در رایانه، دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی(تبلت) خود پشتیبانی دریافت کنید. پشتیبانی همچنین از طریق برنامه اعضای ایمن سرویس(افزونه چت انلاین) در دستگاه تلفن همراه شما در دسترس است.

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش