پکیج های چگالشی گازسوز نه تنها از انرژی عرضه شده به طور بهینه استفاده می کنند. در مقایسه با بخاری های معمولی، آنها همچنین از انرژی حرارتی موجود در گاز دودکش استفاده می کنند که در غیر این صورت از طریق دودکش از دست می رود.

پکیج های چگالشی گاز


پکیج های چگالشی بازدهی بسیار بالاتری دارند و در نتیجه هزینه های گرمایش و انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش می دهند. شوفاز دیواری های چگالشی گازسوز  البته برای آماده سازی آب گرم و همچنین گرمایش نیز مناسب هستند.
مزایای دیگ چگالشی گازسوز بوتان:
بهره وری انرژی بهینه تا 98٪
دوده و ذرات معلق به میزان قابل توجهی در هنگام احتراق از طریق فناوری متراکم کمتر است
مصرف در مقایسه با تاسیسات گرمایشی قدیمی تا 30 درصد کاهش می یابد

هزینه های سرمایه گذاری پایین
انبساط انعطاف پذیر، به عنوان مثال با کلکتورهای خورشیدی، پمپ های حرارتی، ذخیره سازی و کنترل

۰۱
​​​​​​​نام پروژه مورد نظر


در دیگ چگالشی گازسوز، آب از طریق گرمای احتراق گرم می شود، درست مانند دیگ های غیر متراکم. گازهای دودکش حاصل به طور معمول به داخل دودکش منتقل می شوند. در نتیجه، انرژی موجود در گاز دودکش از بین می رود. با این حال، فناوری چگالش از این گازها که تا حد زیادی از بخار آب داغ تشکیل شده اند، بهره برداری می کند. گرمای گاز دودکش را استخراج می کند و انرژی به دست آمده را به مدار گرمایش می دهد.
برای به دست آوردن انرژی، بخار آب باید متراکم شود. این کار را در دمای کمتر از 56 درجه سانتیگراد انجام می دهد. دیگ چگالشی بخار را از طریق یک مبدل حرارتی طراحی شده خنک می کند. انرژی به دست آمده برای گرم کردن آب سرد استفاده می شود. سپس آب گرم به مبدل حرارتی اولیه می رود و در آنجا بیشتر گرم می شود تا به دمای مورد نظر برسد. در طی این فرآیند، مقادیر کمی فاضلاب ایجاد می شود که باید دفع شود. اسیدیته فاضلاب آنقدر کم است که می توان آن را بدون خنثی سازی بیشتر به یک سیستم زهکشی معمولی هدایت کرد.

نحوه عملکرد پکیج چگالشی گازی​​​​​​​

هنگامی که در مورد راندمان بالای 98٪ پکیج های چگالشی صحبت می شود، این مقدار به "مقدار گرمایش بالایی" اشاره دارد. این باید از "ارزش گرمایش کمتر" که صنعت معمولاً با آن محاسبات خود را انجام می دهد متمایز شود. مقدار گرمایش کمتر مقدار گرمایی است که می توان در احتراق یک منبع انرژی بدون ایجاد تراکم استفاده کرد. بنابراین، مقدار گرمایش کمتر تنها بخشی از انرژی کل سوخت را شامل می شود.

در مقابل، مقدار گرمایش بالایی نیز شامل مقدار گرمای موجود در گاز دودکش و بخار آب است که می‌تواند توسط تراکم استفاده شود. هنگام محاسبه انرژی ورودی، مقدار گرمایش بالا، این گرمای اضافی را در نظر می گیرد. راندمان بخاری را بازده استاندارد نیز می‌گویند، در حالت ایده‌آل می‌تواند به حداکثر 100٪ برسد، زمانی که بر اساس مقدار گرمایش بالا محاسبه شود.​​​​​​​

تفاوت بین مقدار گرمایش بالا و پایین​​​​​​​


با نصب فناوری متراکم، یک دودکش موجود ممکن است با یک لوله پلاستیکی تکمیل شود. اما کانال اضافی گاز دودکش قطر کمی دارد و به راحتی می توان آن را در دودکش های موجود نصب کرد.​​​​​​​


دیگ های چگالشی نیاز به افزودنی به دودکش دارند​​​​​​​

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش