چه چیزی باعث

​​​​​​افت فشار بار پایین شوفاژ دیواری و پکیج​​​​​​​ 

می شود؟​​​​​​​


پکیجی که فشار آب ثابتی ندارد نمی تواند به همان اندازه که می تواند کار کند. 
​​​​​​​​​​​​​افت فشار بار پایین شوفاژ دیواری و پکیج​​​​​​​  اغلب می تواند نشانه ای از وجود مشکل در سیستم باشد، به همین دلیل است که پیدا کردن علت آن بسیار مهم است.
برای کمک به شما برای بازگرداندن فشار دیگ به جایی که باید باشد، این مقاله شما را با نحوه بررسی فشار شوفاژدیواری، یافتن علت مشکل و نحوه رفع مشکل آشنا می کند.
اگر دستگاه شما به طور موثر کار نمی کند، این ممکن است هزینه های بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که این مشکل در اسرع وقت برطرف شود.
تیم ما در ایمن سرویس می تواند به سرعت شما را با تکنسینهای گرمایش مورد اعتماد شبکه ما متصل کند. به این ترتیب به راحتی می توانید قیمت آنها را مقایسه کنید و بهترین معامله را انتخاب کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.


چه چیزی باعث ​​​​​​افت فشار بار پایین شوفاژ دیواری و پکیج​​​​​​​ می شود؟
دو دلیل بسیار رایج برای کاهش فشار پکیج وجود دارد: نشت آب و نشتی رادیاتور.
آب نشت می کند
نشتی از لوله‌ها، پکیج یا رادیاتور شما اغلب به سختی قابل تشخیص است، اما به اطراف خانه خود نگاهی بیندازید تا لکه‌های مرطوب و آب را پیدا کنید. هرگز نباید سعی کنید به دنبال نشتی در داخل پکیج خود باشید، همیشه با یک نمایندگی مجاز تماس بگیرید.
رادیاتورهای نشتی دار
هنگامی که یک رادیاتور را نشتیگیری می کنید، هوا را آزاد می کنید و با آن فشار را در سیستم خود کاهش می دهید که در نتیجه می تواند باعث افت فشار آب شود.
اینها تنها دلایلی نیستند که ممکن است فشار پکیج شما پایین باشد، بنابراین اگر نشتی پیدا نکردید و اخیراً رادیاتورهای خود نشتیگیری نکرده‌اید، با یک مهندس خبره مشورت کنید.
نحوه بررسی فشار پایین پکیج
بیشتر پکیجهای  مدرن دارای فشار سنج هستند، بنابراین می توانید به راحتی سطح را خودتان بررسی کنید. اگر فشار زیر 1 بار باشد، احتمالاً پکیج فشار پایینی دارد.
اگر پکیج فشار پایینی دارد چه باید کرد؟
هنگامی که متوجه شدید که افت فشار ناشی از نشتی نبوده است، یا نشتی رفع شده است، می توانید پکیج خود را مجدداً تحت فشار قرار دهید تا آن را به سطح عادی (1 بار) برگردانید - دستورالعمل های ارائه شده را بررسی کنید. پکیج خود را برای اطلاع از فشار پکیج توصیه شده توسط سازنده.
شما می توانید فشار پکیج را با دنبال کردن 8 مرحله ساده زیر افزایش دهید، اما اگر به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارید، باید با یک متخصص واجد شرایط تماس بگیرید. می‌توانید با تکمیل یکی از فرم‌های ساده ما، از مهندسان مورد اعتماد در منطقه خود قیمت‌های مناسب دریافت کنید.
نحوه افزایش فشار پکیج
پکیج را خاموش کنید و به آن زمان دهید تا خنک شود
حلقه پرکننده یا شیرپرکن را پیدا کنید - این معمولاً یک شیلنگ فلزی است که 2 دریچه متصل است (1 در هر انتها)
حلقه پرکننده را به سیستم خود وصل کنید، اگر قبلاً وجود نداشته است، از محکم و ایمن بودن آن اطمینان حاصل کنید (ممکن است برای انجام این کار لازم باشد درپوش های انتهایی لوله ها را بردارید)
دریچه های حلقه پرکننده خود را باز کنید (یا دریچه اگر فقط 1 عدد وجود دارد) تا آب از شبکه اصلی وارد سیستم گرمایشی شود - در این مرحله باید بتوانید جریان آب را به پکیج خود بشنوید.
مراقب فشارسنج باشید، پر کردن آن تا زمانی که به 1 بار برسد معمولاً ایده آل است - مراقب باشید فشار بیش از حد وارد نشود.
دریچه ها را به حالت اولیه خود برگردانید تا جریان آب متوقف شود
سپس باید حلقه پرکننده را رها کنید - انتظار داشته باشید مقداری آب از حلقه خارج شود. اگر آب به طور مداوم در جریان است، دریچه ها را سفت کنید
درپوش های انتهایی را که از لوله های پکیج خود جدا کرده اید، تعویض کنید​​​​​​​

برای اینکه متوجه شوید پکیج و یا لوازم خانگی شما ایراد دارد، کد خطا را نمایش می دهد. فهرست مفید ما از کدهای خطای پکیج ها و دستگاهها را بررسی کنید تا متوجه شوید همه کدهای خطا به چه معنا هستند.​​​​​​​​​​​​​​


پس از انجام این مراحل، شما باید با یک پکیج با فشار مجدد باقی بمانید، اما اگر شانسی نداشتید، باید با یک مهندس ثبت شده گاز ایمن تماس بگیرید که می تواند مشکل  ​​​​​​افت فشار بار پایین شوفاژ دیواری و پکیج​​​​​​​ را پیدا کند و راه حلی ارائه دهد.
هنگامی که به دنبال مهندسین و تکنسین های پکیج هستید، توصیه می کنیم در اطراف پرس و جو کنید و به سادگی اولین پیشنهادی را که دریافت می کنید نپذیرید. این به این دلیل است که اگر قیمت‌ها را مقایسه کنید، می‌توانید از پرداخت بیش از حد اجتناب کنید و مطمئن باشید که قیمت عادلانه‌ای برای تعمیر خود می‌پردازید.
ما می توانیم حداکثر 3 پیشنهاد  و بدون تعهد از مهندسان گرمایش واجد شرایط در شبکه خود برای شما ارسال کنیم. به این ترتیب، می توانید مهندسان مورد اعتماد را پیدا کنید و یکی را انتخاب کنید که بهترین معامله را ارائه می دهد.

خدمات فنی قهرمانی

​ثبت سریع آدرس
​​​​​​​با اپلیکیشن ایمن سرویس

با ورود به این قسمت شما میتوانید نوع سرویس درخواستی ،نوع دستگاه ،برند لوازم خانگی ،آدرس  و شماره تماس خود را وارد و سیستم خودکار آدرس شما را در پنل مدیریت ثبت و تکنسین مربوطه به محل اعزام میگردد

ورود

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش