خدمات پس از فروش قهرمانی

با ما تماس بگیرید و از مشاورین ما کمک بگیرید.

نمایندگی ابسال،پاکشوما،بوتان،انرژی،سپهرالکتریک در اندیشه و ​​​​شهریار

تماس با ما

عنوان با فونت یکان

با کد تهران 021

فیلم های اموزشی

تماس با ما
تلفنهای تماس

تلفن های تماس
02165513334
02165513335
​​​​​​​02165513336

شماره های تماس
65513334
65513335
​​​​​​​65513336

https://goo.gl/maps/nBreRRe1AhHVtCTU7

خدمات فنی قهرمانی با بهره مندی از تکنولوژی شرکتها یمعتبر بسال،بوتان ،پاکشومافسپهرالکتریک و انرژی و با داشتن بیش از بیست و پنج سال سابقه مفید در زمینه نصب ،گارانتی و سرویس انواع لباسشویی،ظرفشویی،انواع کولر های ابی،انواع پکیج های دیواری و مایکروویو در اندیشه در خدمت شهروندان نازنین میباشد

مرکز تعمیرات لوازم خانگی در اندیشه

عنوان با فونت وزیر

عنوان با فونت ایران‌سنس

واتساپ​​​​​​​​​​​​​​

عنوان با فونت تیتر

موسسه خدمات فنی قهرمانی​​​​​​​  

02165513336

نمایندگی مجاز ابسال بوتان پاکشوما و انرژی در اندیشه

کارشناسی رایگان خرید لوازم خانگی

به IMENSERVICE خوش آمدید
اولین انتخاب شما در مورد تعمیرات یا نصب لوازم خانگی با بیش از 25 سال سابقه  درخشان در اندیشه و شهریار

اگر لوازم خانگی شما خراب شود یا نیاز به نصب داشته باشید،مجموعه ​ایمن سرویس بهترین انتخاب شماست.
ما در تعمیر لوازم خانگی بزرگ تخصص داریم
 ما انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی ، یخچال، یخچال فریزر معمولی و آمریکایی و اروپایی و ساید بای ساید، انواع پکیج  و ابگرمکن های دیواری ،بخاری های صنعتی و خانگی ،و انواع کولر های ابی و گازی در هر نقطه از شهرستان شهریار و اندیشه را نیز تعمیر و نصب می کنیم. چه به صورت نمایندگی مجاز، با قطعات اصلی شرکتی یا مستقل از شرکتها، با قطعات با کیفیت 
ما می توانیم تمام برندهای خارجی از AEG و BOSCH،mercory گرفته تا Zanussi و LG ،tachi وبرند های داخلی از ابسال و ارج و بوتان گرفته تا پاکشوما و اسنوا و ایران رادیاتور و هر چیز دیگری را تعمیر یا نصب کنیم.

با ما تماس بگیرید

02165513334
02165513335
02165513336

برای مشاوره یا رزرو سرویس با خدمات مشتریان ما تماس بگیرید:​​​​​​​

​خدمات فنی قهرمانی 

م

 ویدئو های اموزشی ما را در اپارات تماشا کنید

نمایندگی آبسال ،پاکشوما ،بوتان ،سپهرالکتریک و انرژی در اندیشه و شهریار

مرکز

5 دلیل نشت ماشین ظرفشویی ،نحوه جلوگیری از نشتی قبل از شروع


​​​​​​​به کار دستگاه
​​​​​​​

در حوزه لوازم آشپزخانه، ماشین های ظرفشویی به دلیل سخت ترین کارها بدنام هستند. آنها اغلب ممکن است خراب شوند، و اغلب، به نظر می رسد که پرداخت هزینه تعمیرات ممکن است شما را تقریباً به اندازه خرید یک ماشین ظرفشویی کاملاً جدید عقب بیاندازد. پس جای تعجب نیست که سیل یا نشت آب در ماشین ظرفشویی ممکن است باعث سرد شدن ستون فقرات حتی با تجربه ترین صاحب خانه شود.

اما خبر خوب اینجاست که نشتی ماشین ظرفشویی همیشه اولین علامت یک مشکل بزرگ نیست. در واقع، دلایل نشت برخی از ماشین ظرفشویی می تواند کاملا احمقانه به نظر برسد. بنابراین چگونه می توان از نشتی ماشین ظرفشویی جلوگیری کرد؟ و شاید مهمتر از آن، چگونه می توانید قبل از شروع نشت یک مشکل را تشخیص دهید؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

علل رایج نشتی ماشین ظرفشویی

فیلتر مسدود شده

اگر فیلتر ماشین ظرفشویی به طور منظم تمیز نشود، ممکن است مواد غذایی و سایر مواد زائد تجمع یافته و منجر به نشت ماشین ظرفشویی شما از جلو شود. برای جلوگیری از این امر، باید فیلتر را تمیز کنید.
خوشبختانه، تمیز کردن فیلتر ماشین ظرفشویی تنها چند دقیقه طول می کشد. با برداشتن مواد غذایی قابل توجه یا زباله از فیلتر (که در کف ماشین ظرفشویی قرار دارد) شروع کنید، سپس آن را بچرخانید تا قفل آن باز شود. لوله استوانه ای را بردارید و آن را با آب گرم و صابون بمالید. پس از پاک کردن بقایای مواد غذایی اشتباه، آب داغ را روی فیلتر بریزید و آن را در جای خود قرار دهید.

خرابی واشر آببندی زیر درب

یکی دیگر از دلایل رایج آبگرفتگی ماشین ظرفشویی، خرابی مهر و موم یا واشر ماشین ظرفشویی است. این می تواند باعث نشتی در اطراف در شود. بقایای مواد غذایی نیز می توانند در لبه واشر گیر کنند و از بسته شدن کامل درب ماشین ظرفشویی جلوگیری کنند.
چند لحظه وقت بگذارید و ذرات غذای جمع آوری شده را بررسی کنید و هر ذره ای را که پیدا کردید بردارید. حتی اگر ماشین ظرفشویی در حال حاضر نشتی نداشته باشد، ذرات غذا که در امتداد واشر شما گیر کرده اند، نشانه این است که ممکن است به زودی نشتی ایجاد شود.
اگر مهر و موم شما علائم پیری (خشک شدن، ترک خوردن) را نشان می دهد، به مهر جدیدی نیاز دارید. خبر خوب این است که تعویض واشر ماشین ظرفشویی یک جایگزین نسبتاً ساده است. همانطور که درزگیر قدیمی را جدا می کنید تا راه را برای یک واشر تازه باز کنید، مطمئن شوید که منطقه از زباله پاک شده است و همه طرف های واشر جدید را به طور یکنواخت فشار دهید.

شلنگ تخلیه آسیب دیده

ماشین ظرفشویی با شلنگ تخلیه آسیب دیده یا شل ممکن است از زیر آن نشت کند. می‌توانید با برداشتن صفحه ضربه‌ای در پایین ماشین ظرفشویی و جستجوی نشتی آب در امتداد شلنگ تخلیه، مال خود را بررسی کنید. دوبار بررسی کنید که شلنگ تخلیه محکم بسته شده باشد و در صورت نیاز سفت کنید. اگر این کار باعث نشد، ترک یا شکاف را بررسی کنید و در صورت لزوم تعویض کنید.​​​​​​​

تراز نادرست

مشکلات تراز نیز می تواند باعث نشت از پایین شود. ماشین ظرفشویی ای که تراز نیست در برخی مواقع نشتی پیدا می کند، بنابراین اطمینان از تراز بودن ماشین ظرفشویی شما قبل از شروع به کار به جلوگیری از نشتی کمک می کند. می‌توانید دو پایه جلویی ماشین ظرفشویی را تنظیم کنید یا در صورت لزوم گیره‌هایی اضافه کنید تا مطمئن شوید که به درستی تراز شده است.​​​​​​​

استفاده از شوینده اشتباه

بله، شما آن را به درستی قرائت کردید. استفاده از صابونی که برای ماشین ظرفشویی در نظر گرفته نشده است، می تواند باعث نشت شدید کف شود. اگر تا به حال سعی کرده اید از صابون ظرفشویی سنتی به عنوان جایگزینی سریع برای پودر یا مایع مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید، پس می دانید که در اینجا درباره چه چیزی صحبت می کنیم. کف می تواند به سرعت از کنترل خارج شود و به درزگیر درب ماشین ظرفشویی فشار وارد کند و باعث سرریز شدن آن شود.
خبر خوب این است که تنها کاری که باید انجام دهید این است که از مواد شوینده صحیح از اینجا به بعد استفاده کنید.​​​​​​​

نشت دیگر


چه ماشین ظرفشویی  ال جی چه سامسونگ و چه پاکشوما وفریجیدر یا جنرال الکتریک (یا هر برند دیگری برای این موضوع) داشته باشید، مسائل مربوط به نشتی ماشین ظرفشویی یکسان است. علاوه بر این، بسیاری از نشتی‌های ماشین ظرفشویی نتیجه مشکلات بسیار رایجی است که رفع آنها نسبتاً آسان است. و دانستن علائمی که نشان می دهد ماشین ظرفشویی ممکن است از قبل خراب شود یا نشت کند، اغلب به شما کمک می کند تا از نشتی قبل از شروع به کار جلوگیری کنید.
برای اینکه ماشین ظرفشویی خود را در بهترین حالت و بدون نشتی نگه دارید، از تراز بودن ماشین ظرفشویی خود مطمئن شوید، فیلتر خود را به طور منظم تمیز کنید، مراقب سلامت واشر اطراف در باشید و در نهایت، کپه نریزید. خواه ناخواه از صابون ظرفشویی معمولی وارد دستگاه شما می شود. ممکن است ماشین ظرفشویی ناب شما به خاطر سخت کوشی شما به طور کامل از شما تشکر نکند، اما احتمالاً عملکرد بهتری دارد و نشتی کمتری دارد که این یک جایزه تسلی دهنده بسیار خوب است.
​​​​​​​

خدمات فنی قهرمانی

​ثبت سریع آدرس
​​​​​​​با اپلیکیشن ایمن سرویس

با ورود به این قسمت شما میتوانید نوع سرویس درخواستی ،نوع دستگاه ،برند لوازم خانگی ،آدرس  و شماره تماس خود را وارد و سیستم خودکار آدرس شما را در پنل مدیریت ثبت و تکنسین مربوطه به محل اعزام میگردد

ورود

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش