خدمات پس از فروش قهرمانی

با ما تماس بگیرید و از مشاورین ما کمک بگیرید.

نمایندگی ابسال،پاکشوما،بوتان،انرژی،سپهرالکتریک در اندیشه و ​​​​شهریار

تماس با ما

عنوان با فونت یکان

با کد تهران 021

فیلم های اموزشی

تماس با ما
تلفنهای تماس

تلفن های تماس
02165513334
02165513335
​​​​​​​02165513336

شماره های تماس
65513334
65513335
​​​​​​​65513336

https://goo.gl/maps/nBreRRe1AhHVtCTU7

خدمات فنی قهرمانی با بهره مندی از تکنولوژی شرکتها یمعتبر بسال،بوتان ،پاکشومافسپهرالکتریک و انرژی و با داشتن بیش از بیست و پنج سال سابقه مفید در زمینه نصب ،گارانتی و سرویس انواع لباسشویی،ظرفشویی،انواع کولر های ابی،انواع پکیج های دیواری و مایکروویو در اندیشه در خدمت شهروندان نازنین میباشد

مرکز تعمیرات لوازم خانگی در اندیشه

عنوان با فونت وزیر

عنوان با فونت ایران‌سنس

واتساپ​​​​​​​​​​​​​​

عنوان با فونت تیتر

موسسه خدمات فنی قهرمانی​​​​​​​  

02165513336

نمایندگی مجاز ابسال بوتان پاکشوما و انرژی در اندیشه

کارشناسی رایگان خرید لوازم خانگی

به IMENSERVICE خوش آمدید
اولین انتخاب شما در مورد تعمیرات یا نصب لوازم خانگی با بیش از 25 سال سابقه  درخشان در اندیشه و شهریار

اگر لوازم خانگی شما خراب شود یا نیاز به نصب داشته باشید،مجموعه ​ایمن سرویس بهترین انتخاب شماست.
ما در تعمیر لوازم خانگی بزرگ تخصص داریم
 ما انواع ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی ، یخچال، یخچال فریزر معمولی و آمریکایی و اروپایی و ساید بای ساید، انواع پکیج  و ابگرمکن های دیواری ،بخاری های صنعتی و خانگی ،و انواع کولر های ابی و گازی در هر نقطه از شهرستان شهریار و اندیشه را نیز تعمیر و نصب می کنیم. چه به صورت نمایندگی مجاز، با قطعات اصلی شرکتی یا مستقل از شرکتها، با قطعات با کیفیت 
ما می توانیم تمام برندهای خارجی از AEG و BOSCH،mercory گرفته تا Zanussi و LG ،tachi وبرند های داخلی از ابسال و ارج و بوتان گرفته تا پاکشوما و اسنوا و ایران رادیاتور و هر چیز دیگری را تعمیر یا نصب کنیم.

با ما تماس بگیرید

02165513334
02165513335
02165513336

برای مشاوره یا رزرو سرویس با خدمات مشتریان ما تماس بگیرید:​​​​​​​

​خدمات فنی قهرمانی 

م

 ویدئو های اموزشی ما را در اپارات تماشا کنید

نمایندگی آبسال ،پاکشوما ،بوتان ،سپهرالکتریک و انرژی در اندیشه و شهریار

مرکز

مقدمه ما

نحوه تعمیر یک لباسشویی نامتعادل در 5 مرحله

بهترین برندینگ دربین رقبا

ما بهترین هستیم

وقتی ماشین لباسشویی شما نامتعادل باشد، نمی تواند به درستی کار کند یا حتی ممکن است اصلا روشن نشود. ماشین لباسشویی نامتعادل همچنین می تواند باعث مشکلات زهکشی شود، زیرا آب نمی تواند از طریق فیلترهای تخلیه و شیلنگ ها از ماشین لباسشویی شما خارج شود. این می تواند باعث نشتی شود که می تواند به کف شما آسیب برساند.
در این راهنما، دستورالعمل های گام به گام برای رفع مشکل به شما ارائه می دهیم تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن به شستشوی لباس های خود بازگردید. خوشبختانه، این مشکل معمولاً با تنظیم مجدد بار شستشو برای متعادل‌تر کردن آن یا با اطمینان از قرار گرفتن ماشین لباسشویی در سطح زمین برطرف می‌شود، اما گاهی اوقات ممکن است یکی از اجزای داخلی باشد که باعث ایجاد مشکل می‌شود. یعنی نیاز به تعمیر یا تعویض دارند.
به سادگی از مرحله یک شروع کنید و تا زمانی که واشر نامتعادل خود را تعمیر نکنید، راهنما را پایین بیاورید.​​​​​​​


اولین قدم این است که مطمئن شوید ماشین لباسشویی شما مملو از لباس های شسته نشده است. وقتی لباس‌های زیادی در ماشین لباسشویی شما وجود دارد یا اجسام سنگین زیادی مانند حوله وجود دارد، درام ماشین لباسشویی شما نامتعادل می‌شود که حسگرها را فعال می‌کند و ماشین لباسشویی شما خاموش می‌شود.
اگر واشر بالایی دارید، مطمئن شوید که لباس‌های شسته شده به طور مساوی در اطراف همزن میانی پخش شده‌اند. اکثر ماشین‌های لباسشویی به‌جای خاموش شدن کامل در صورت عدم تعادل، مکث می‌کنند، بنابراین این فرصت را در طول یک چرخه به شما می‌دهد تا درب را باز کنید و قبل از روشن کردن مجدد، لباسشویی خود را مرتب کنید. اگر ماشین لباسشویی شما به دلیل نامتعادل بودن کاملاً خاموش می شود، باید بار شستشوی خود را مجدداً مرتب کنید و سپس آن را به چرخه جدیدی تبدیل کنید.
اگر ماشین لباسشویی شما لودر جلو است، مطمئن شوید که بیش از حد آن را اضافه نکنید. اگر در حال شستن لباس‌ها و ملحفه‌ها هستید، تقریباً دو سوم آن را پر کنید و اگر حوله‌ها و سایر لباس‌های سنگین را می‌شویید، احتمالاً می‌خواهید که ظرف لباسشویی خود را فقط تا نیمه پر نگه دارید. هنگامی که ماشین لباسشویی درب جلو شما بار شستشو را نامتعادل می داند، به طور کلی به شما هشدار می دهد تا بتوانید بار خود را مجدداً مرتب کنید یا برخی از موارد را بردارید تا به تعادل آن کمک کند.​​​​​​​

اگر مرتب کردن بار لباسشویی شما مشکل را برطرف نمی کند، قدم بعدی این است که مطمئن شوید ماشین لباسشویی شما روی یک طبقه هموار قرار دارد. هنگامی که ماشین لباسشویی شما روی سطح ناهمواری نشسته است، حسگرهای ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی شما را نامتعادل می دانند و ممکن است خاموش شوند.
برای اطمینان از اینکه ماشین لباسشویی شما در سطح نشسته است، می توانید آن را از موقعیت خود بیرون بیاورید و یک سطح حبابی روی زمین قرار دهید تا بررسی کنید که آیا سطح آن صاف است یا خیر. اگر متوجه شدید که سطح آن نیست، باید پایه های ماشین لباسشویی را تنظیم کنید (مرحله 3 را ببینید).


اگر نیاز به تنظیم پایه های ماشین لباسشویی دارید، ابتدا باید بدانید که کدام پایه ها قابل تنظیم هستند. برخی از مدل‌ها دارای پایه‌های عقب هستند که با تنظیم پایه‌های جلویی به‌طور خودکار خود را تنظیم می‌کنند، در حالی که برخی از مدل‌ها هنگام تلاش برای تراز کردن ماشین لباس‌شویی از شما می‌خواهند هر چهار پایه را تنظیم کنید.
هنگامی که بدانید ماشین لباسشویی شما چه نوع پایه هایی دارد، می توانید یک تراز را در بالای ماشین لباسشویی خود قرار دهید و سپس پایه ها را یکی یکی تنظیم کنید تا تراز نشان دهد که ماشین لباسشویی شما در سطح نشسته است.
برای تنظیم پایه ها، ممکن است مجبور شوید یک مهره قفل را بردارید، که می توانید با یک پیچ گوشتی انجام دهید. پس از برداشتن مهره قفل، ساق را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا طول ساق را افزایش دهید و در جهت عقربه های ساعت برای کاهش طول ساق پا. هنگامی که ماشین لباسشویی خود را در سطح نشسته قرار می دهید، مطمئن شوید که مهره های قفل را دوباره وصل کرده اید تا از حرکت پایه ها جلوگیری شود.​​​​​​​

اگر مرتب کردن لباسشویی خود را مجدداً تنظیم می کنید، بررسی می کنید که ماشین لباسشویی شما در سطح نشسته است و تنظیم پایه های لباسشویی ماشین لباسشویی شما را ثابت نکرده است، قدم بعدی بررسی کمک فنر است. ضربه گیر در ماشین لباسشویی شما وجود دارد تا ضربه ها را در طول چرخه چرخش جذب کند. هنگامی که آنها فرسوده شوند، ممکن است ماشین لباسشویی شما نامتعادل شود.
در اینجا نحوه بررسی کمک فنر آورده شده است:
1. ضربه گیر را پیدا کنید (می توانید آن را بین وان واشر بیرونی و قاب پایه پیدا کنید).
2. آن را برای هر گونه علائم آسیب و اینکه به درستی در موقعیت خود وصل شده است بررسی کنید. در صورت آسیب دیدگی نیاز به تعویض دارد. اگر کمک فنر آسیب ندیده، به مرحله نهایی بروید.
3. اگر کمک فنر را تعویض کردید، ماشین لباسشویی خود را دوباره روشن کنید و بررسی کنید که آیا متعادل است یا خیر. اگر نه، به مرحله نهایی بروید.

چرا به خودمان افتخار می‌کنیم

25 سال سابقه درخشان
در حوزه تعمیر لوازم خانگی

سال تجربه

+25

بیش از 25 سال تجربه

شرکت معتبر

5

قرارداد رسمی با 5 شرکت معتبر تولیدی

خدمات فنی قهرمانی

​ثبت سریع آدرس
​​​​​​​با اپلیکیشن ایمن سرویس

با ورود به این قسمت شما میتوانید نوع سرویس درخواستی ،نوع دستگاه ،برند لوازم خانگی ،آدرس  و شماره تماس خود را وارد و سیستم خودکار آدرس شما را در پنل مدیریت ثبت و تکنسین مربوطه به محل اعزام میگردد

ورود
ستون ۱ستون ۲ستون ۳ستون ۴
121a
243b
336c
464d

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش