مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار​​​​​​​

محصولات سامسونگ منحصر به فرد هستند و بنابراین در صورت بروز مشکل به یک تعمیرکار باتجربه و آگاه نیاز خواهید داشت تا آن را بررسی کند. در اینجا ، مهندسان و تکنسین های ما حتی پس از دریافت صلاحیت های رسمی، در داخل خانه آموزش می بینند. این بدان معناست که با تغییر فناوری‌ها به‌روز می‌مانند.

می توانید مطمئن باشید که مهندسی که برای تعمیر یا سرویس دستگاه شما آمده است، در مورد محصول شما آموزش دیده است و با ویژگی های منحصر به فرد آن آشنا است. خدمات ماشامل تماس در همان روز است و ما یک سال ضمانت برای تعمیر کار انجام می دهیم.

در اینجا در ، ما به تمام لوازم بزرگ یکپارچه و مستقل سامسونگ از جمله:

  • ماشین های لباسشویی

  • ماشین لباسشویی

  • یخچال 

  • یخچال فریزر چند درب

  • یخچال فریزر ساید بای ساید

سامسونگ پاسخ آسیای جنوب شرقی به بوش و زیمنس است. از ابتدا به عنوان یک شرکت بازرگانی در سال 1938، این شرکت به یک شرکت جهانی تبدیل شد. توسط Lee Byung-Chul آغاز شد، و به چندین حوزه متنوع تبدیل شده است، که امروزه به غیر از الکترونیک و لوازم خانگی شامل نرم افزار، بیمه عمر و هوافضا می شود. امروزه سامسونگ به همراه شرکت های وابسته خود مسئول حدود یک پنجم صادرات کره جنوبی است.

شهرت سامسونگ در دهه 1990 اتفاق افتاد، زمانی که آنها به یک رقیب صنعتی بسیار قابل مشاهده و بزرگترین تولید کننده نیمه هادی در جهان تبدیل شدند. علیرغم اینکه تجارت لوازم خانگی آنها تنها بخش کوچکی از فعالیت تجاری کلی آنها است، آنها لوازم خانگی را در مقیاس بزرگ تولید و توزیع می کنند.

Samsung™ فناوری نوآورانه را به همان روشی که زیمنس و بوش انجام می دهند به خانه می آورد.

نوآوری
سامسونگ با توسعه نوآورانه مفاهیمی مانند Waterwall™ و Zonebooster™ را در ماشین ظرفشویی خود معرفی کرده است که ایده های جدیدی را در مورد نحوه انجام کارها به ارمغان می آورد. با این حال، به جای تکرار آنچه رقبای خود انجام می دهند، آنها به نوآوری های شگفت انگیزی دست یافته اند.

اجاق‌های آن‌ها اکنون به گونه‌ای تولید می‌شوند که دارای فناوری شعله مجازی است که به شما می‌گوید با استفاده از نور LED چقدر داغ است.

آیا تا به حال شده ماشین لباسشویی را جابجا کنید تا پنج دقیقه بعد متوجه شوید که فراموش کرده اید یک جوراب یا آن پیراهن مهم شام را اضافه کنید؟ با ™Samsung، اکنون می‌توانید در حین شستن بار بدون وقفه در دستگاه به آن اضافه کنید. نیازی نیست منتظر شستشوی جدید باشید.

ماشین ظرفشویی
Samsung™ به خاطر خلاقیت و انجام کارها به روش خود مشهور است. وقتی صحبت از شستن ظروف می شود، تفاوتی با هم ندارند. با معرفی فناوری Waterwall™، آنها اطمینان حاصل می کنند که همه چیز در دستگاه به درستی شسته می شود. همراه با Zonebooster™ که تضمین می‌کند حتی قسمت‌هایی از قابلمه‌ها و ماهیتابه‌ها نیز که دسترسی به آن‌ها سخت است، شسته می‌شوند، این دو فناوری تمیز بودن را تضمین می‌کنند.

علاوه بر این، طراحی حساسی مانند فلکسی‌تری و فلکسی گلس به شما امکان می‌دهد پس از شستشو به راحتی به ظروف شیشه‌ای و کارد و چنگال دسترسی داشته باشید.

به نظر می‌رسد ماشین‌های آن‌ها که از نظر مصرف انرژی رتبه بالایی دارند، کاری را انجام می‌دهند که رقبای خود انجام می‌دهند. فقط بهتره

یخچال و فریزر
کنترل دما در حال حاضر برای افرادی که محصولات خنک کننده خریداری می کنند، جذابیت زیادی دارد. سامسونگ ™ سیستم خنک کننده خود را با توسعه سه منطقه خنک کننده در یخچال کامل کرده است. این بدان معنی است که غذاهایی که سریعتر از بین می روند را می توان در مناطق خنک تر قرار داد و ماندگاری را حتی بیشتر کرد.

صاحبان یخچال سامسونگ دیگر بهانه ای ندارند که لیست خرید را فراموش کرده اند. مدل های رده بالای آنها دارای صفحه نمایش لمسی هستند که Wi-Fi را فعال می کند. خانواده‌ها می‌توانند قبل از رسیدن به خانه به یکدیگر متصل شده و بررسی کنند که چه چیزی باید جایگزین شود. با دسترسی به دستور العمل ها و توانایی بررسی اینکه آیا مواد لازم برای وعده غذایی بعدی خود را دارید، می توانید آب و هوا را نیز بررسی کنید یا تقریباً هر کاری را که می توانید از تلفن هوشمند خود استفاده کنید انجام دهید.

البته، مدل‌های داخلی و یکپارچه، مدل‌های مستقل، یخچال‌های آمریکایی بزرگ و ترکیبات یخچال فریزر و همچنین مدل‌های کوچک‌تر و باریک‌تر برای آشپزخانه‌ای فشرده‌تر وجود دارد. با استثنائات بسیار کمی اگر Samsung™ این کار را انجام ندهد، به سادگی وجود ندارد.

ماشین های لباسشویی
این ایده که Samsung™ ابتدا چنین راه حل ساده ای برای یک مشکل پیچیده ارائه کرده است، غیرعادی نیست. اضافه کردن جوراب عجیب و غریب یا قسمتی که روی لباس‌های شسته‌شده به ماشین لباس‌شویی در زمان شروع شستشو، چیزی است که خانه‌داران مدت‌هاست که می‌خواستند انجام دهند. و Samsung™ آن را آسان کرده است. در ترکیب با فناوری هوشمند، که در آن دستگاه‌ها را می‌توان از راه دور از هر نقطه کنترل کرد، ماشین‌های لباسشویی آن‌ها اکنون با نوآوری ارائه می‌شوند که هنوز در جای دیگری دیده نشده است.

Ecobubble™ یک فناوری است که اکسیژن، آب و مواد شوینده را با هم مخلوط می‌کند که تا 40 درصد سریع‌تر به محتویات دستگاه نفوذ می‌کند و شستشوی تمیزتر و سریع‌تر را ایجاد می‌کند. تاثیر اقتصادی آن نیز آشکار است. بنابراین، برای تمیز کردن. و به معنای ماشین لباسشویی، سامسونگ برندی است که ارائه می دهد.

خشک کن های چرخشی

سامسونگ با طیف وسیعی از خشک کن‌هایی که می‌توانند تا 9 کیلوگرم ظرفیت داشته باشند، قطعاً از مسیر خود منحرف نشده است. ماشین‌های ساکت‌تر که می‌توان از راحتی مبل‌های شما را چک کرد، به معنای زمان بیشتری برای استراحت هستند. برقراری ارتباط با ماشین‌ها زمانی قلمرو نویسندگان علمی تخیلی بود و امروزه اگر کاری نباشد که بسیاری از مردم در خانه انجام می‌دهند، کاملاً ممکن است. با داشتن چندین دستگاه ™ Samsung می‌توانید در هر زمان و هر مکان با خانه خودکار خود ارتباط برقرار کنید تا بپرسید لباس‌هایتان چقدر خشک هستند.

مرکز تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار​​​​​​​​​​​​​​ اماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز میباشد 

درباره سامسونگ
​​​​​​​ متخصص تولید لوازم خانگی در  آسیا

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار

ویژگی های ماشین لباسشویی های سامسونگ
ماشینهای لباسشویی با درب جلو سامسونگ برای استفاده بسیار ساده است. شما فقط باید لباس خود را درون دستگاه بگذارید تا کار شما انجام  شود.در این مقاله همه چیز درباره ماشینهای لباسشویی با درب جلو سامسونگ را بررسی می کنیم تا شناخت کافی از آن به دست بیاوریم.
یکی از مزایای ماشینهای لباسشویی بادرب جلو این است که دارای یک پنجره اضافی است ، که به شما کمک می کند لباس هایی را اضافه کنید که ممکن است بخواهید هنگام شستشو اضافه کنید. به این ماشینهای لباسشویی سامسونگ AddWash گفته می شود و شما می توانید از این امکانات لذت ببرید تا بار زندگی شلوغ خود را کمتر کنید.
به غیر از آن ، هر نرم کننده پارچه ای را به آن اضافه کنید. بگذارید در مورد نحوه استفاده از ماشینهای لباسشویی بادرب جلو سامسونگ بحث کنیم و از مزایای آن استفاده کنیم.
تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار

​​​​​​​
​​​​​​​اندازه کم حجم
ماشینهای لباسشویی بادرب جلو سامسونگ در سه عمق – 550 میلی متر ، 530 میلی متر و 450 میلی متر ساخته شده است که این دستگاه را فشرده می کند و شما را قادر می سازد تا آن را در هر کجا که می خواهید تنظیم کنید. چه در خانه بزرگ و چه در یک خانه کوچک زندگی کنید ، به گونه ای طراحی شده است که در یک اتاق ماشین لباسشویی مخصوص و یا حتی در آشپزخانه شما قرار بگیرد.
ماشینهای لباسشویی بادرب جلو دارای نمای خیره کننده و کنترل پنل کاربر پسند است. با استفاده از فن آوری VRT به علاوه ، میزان سر و صدای و لرزش کمتر خواهد شد.

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریارظرفیت حذف لکه های عالی
فقط کافی است دکمه فناوری Bubble Soak را در ماشینهای لباسشویی با درب جلو سامسونگ فشار دهید که به رفع سخت ترین لکه ها که به راحتی از بین نمی روند کمک می کند. لباس ها کاملاً در حباب ها خیس شده اند ، که به شل شدن لکه ها کمک می کند و در نتیجه به راحتی از بین می روند.
شستن در آب سرد انرژی کمتری مصرف می کند.
 ماشینهای لباسشویی با درب جلو سامسونگ می تواند تعداد زیادی لباس را در دمای پایین 15 درجه سانتیگراد شسته و از این طریق به صرفه جویی در مصرف انرژی کمک کند. ماشینهای لباسشویی بادرب جلو از فناوری Eco Bubble، استفاده می کند ، که حباب ها را قادر می سازد تا مواد شوینده را فعال کرده و در نتیجه تمیز کردن را سریعتر انجام می دهد.
تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار

​​​​​​​
ماندگاری
ماشینهای لباسشویی با درب جلو سامسونگ دارای یک موتور اینورتر دیجیتال است که باعث می شود از نظر انرژی کارآمد و در عین حال قادر به ارائه عملکرد قوی باشد.
این سر و صدای کمتری را در مقایسه با سایر دستگاه ها ایجاد می کند. این دستگاه ضمانت 20 سال عمر غنی سازی شده با ضمانت 10 ساله را به شما ارائه می دهد.
تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار

​​​​​​​

بخاری های سرامیکی و با انرژی کارآمد
ماشینهای لباسشویی درب از جلوی سامسونگ دارای بخاری های سرامیکی است که از ساخت ترکیب کلسیم جلوگیری می کند و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود ، به مواد شوینده مخصوص کمک می کند تا سریعتر حل شوند. به دلیل این قابلیت گرم کردن سریع ، این ماشینهای لباسشویی درب ازجلو مصرف انرژی کمتری دارد و قبض برق شما را نیز صرفه جویی می کند.
از پارچه های ظریف مراقبت کنید.
ماشینهای لباسشویی بادرب جلو سامسونگ از امکانات مراقبت ملایم برای لباس های ظریف برخوردار است. با طراحی منحصر به فرد “حلقه نرم”  آن درام الماس ، روی پارچه شما ملایم است. این دستگاه دارای سوراخ های خروجی آب کوچکی است که لباس شما را از گرفتار شدن در داخل محافظت می کند.
از دستگاه خود در برابر نوسانات ولتاژ محافظت کنید.
تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار

​​​​​​​
دستگاه لمسی
برای تنظیم عملکردها نیازی به نظارت مکرر بر این ماشین لباسشویی بادرب جلو نیست. فقط با یک تماس می توانید تمام عملکردهای خود را انجام دهید.
طبل ضد زنگ  بدون مواد شیمیایی
ماشین لباسشویی بادرب جلو سامسونگ با فناوری Eco Drum Clean همراه است تا بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن و شیمیایی ماشینهای لباسشویی را تمیز می کند. هنگامی که این ماشین لباسشویی  درب از جلو نیاز به تمیز کردن دارد ، اعلان خودکار را خواهید دید.
دستگاه لمسی
برای تنظیم عملکردها نیازی به نظارت مکرر بر این ماشینهای لباسشویی درب از جلو نیست. فقط با یک تماس می توانید تمام عملکردهای خود را انجام دهید.
تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار

​​​​​​​​​​​​​​
صرفه جویی در زمان
با برنامه Quick Wash ماشینهای لباسشویی درب از جلو سامسونگ می توانید با اطمینان به زندگی شلوغ خود ادامه دهید. ماشین لباسشویی بادرب جلو لباس های تمیز شده را به سرعت می شوید ، بنابراین به شما زمان زیادی می دهد تا روی چیزهای دیگر زندگی تمرکز کنید.
تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار

​​​​​​​
تقاضا برای ماشینهای لباسشویی درب از جلو به دلیل ظرفیت تمیز کردن شدید آنها در حال افزایش است. اکنون آنها به دلیل داشتن آب و طبیعت کارآمد در مصرف انرژی محبوب تر شده اند.​​​​​​​

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در اندیشه و شهریار
​​​​​​​​​​​​​​

خدمات فنی قهرمانی

​ثبت سریع آدرس
​​​​​​​با اپلیکیشن ایمن سرویس

با ورود به این قسمت شما میتوانید نوع سرویس درخواستی ،نوع دستگاه ،برند لوازم خانگی ،آدرس  و شماره تماس خود را وارد و سیستم خودکار آدرس شما را در پنل مدیریت ثبت و تکنسین مربوطه به محل اعزام میگردد

ورود

برای دستیابی راحتر به مقالات روی موضوع مورد نظر کلیک کنید

وبلاگ

خدمات ما را ارزیابی کنید

آیا ما را به دوستان خود توصیه می کنید؟

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش