عیب یابی پکیج بوتان مدل پرلا : کد خطای E01 پکیج بوتان مدل پرلا به همراه روشن شدن چراغ قرمز چشمک زن
ظاهر شدن این خطا روی صفحه دیجیتال پکیج بوتان پرلا به این معنی است شعله تشکیل نشدن است. بعضی از افراد به اشتباه فکر میکنند که این ارور نشان دهنده روشن نشدن شمعک پکیج است. در اینجا باید دقت کنید که پکیج دیواری های جدید مانند پرلا، اصلا شمعک ندارد و با شعله لحظه ای به کمک جرقه زن کار میکنند. بعد از این که شعله تشکیل شد، میله یونیزاسیون، یون های منفی داخل شعله را جذب میکند و به برد میفرستد. در نتیجه برد متوجه شعله میشود و اجازه میدهد که شعله پکیج پایدار بماند.
در نتیجه ظاهر شدن خطای یک E1 پکیج پرلا بوتان یعنی شعله پکیج یا تشکیل نشده است و یا برد الکترونیک متوجه تشکیل شدن آن نمیشود. بنا بر این، تشکیل نشدن شعله سه دلیل دارد:
خرابی الکترود جرقه زن پکیج
خرابی میله یون پکیج
خرابی برد الکترونیک
خرابی شیر برقی گاز
نمایندگی بوتان در اندیشه
​​​​​​​ رفع ارور E01 بوتان پرلا
حالا که متوجه شدید دلایل ظاهر شدن خطای 01 در پکیج بوتان چیست، عیب یابی راحت میشود و میتوان پکیج را تعمیر نمود. اول از همه پیچ های محفظه احتراق پکیج را باز کنید تا بتوانید شعله را ببینید. اگر جرقه زن کار میکند اما شعله تشکیل نمیشود مشکل از یکی از موارد زیر است:
خرابی جرقه زن پکیج
خرابی برد الکترونیک
خرابی شیر برقی گاز
بسته بودن شیر گاز خانه
هوا داشتن لوله های گاز خانه
موارد بالا را یکی یکی چک کنید. برای این که بفهمید جرقه زن پکیج خراب است یا خیر، به الکترود هنگام جرقه زنی نگاه کنید. آیا جرقه از پایین الکترود برخورد میکند؟ در این صورت جرقه زن نیاز به تعویض دارد.
برای این که متوجه شوید که گاز ورودی پکیج پر فشار است و در حالت بسته نیست یا فیلتر گاز نگرفته است، بست شلنگ گاز را باز کنید و شلنگ را چک نمایید. دقت کنید که یکی از خطرات احتمالی پکیج گاز گرفتگی میباشد، پس حتما بست را محکم ببندید و با یک ابر آغشته به آب و ریکا، عدم نشتی را چک نمایید.
اما اگر شعله تشکیل میشود فقط دو دلیل باقی میماند. یکی خرابی برد الکترونیک پکیج . دیگری خرابی میله یون پکیج. بهترین راه تست میله یون پکیج، استفاده از یک میله یون جدید است. اما قبل از تعویض میله یون، حتما میله قبلی را با سمباده تمیز کنید. در پنجاه درصد مواقع این کار جواب میدهد و دیگر نیازی به تعویض میله یون نیست.
​​​​​​​لیست خطاهای پکیج بوتان مدل پرلا – Perla
​​​​​​​
عیب یابی پکیج بوتان مدل پرلا : کد خطای E02 پکیج بوتان مدل پرلا به همراه روشن شدن چراغ قرمز چشمک زن
ارور 2 در پکیج بوتان مدل پرلا به معنی قطع شدن یا عمل کردن کلید حرارتی است. به زبان خودمانی یعنی دستگاه جوش آورده و overheat کرده است. بنا بر این یکی از موارد زیر دلیل آمدن این کد خطا روی صفحه دیجیتال پکیج پرلا بوتان میباشد.
خرابی سنسور حد
کار نکردن پمپ پکیج (سوختن سیم پیچ پمپ یا گیرپاژ بودن)
وجود رسوب داخل رادیاتور پکیج و مدار
بسته بودن شیر های رادیاتور ها
نمایندگی مجاز بوتان در اندیشه : رفع ارور E02 بوتان پرلا
معمولا ظاهر شدن این ارور با سر و صدای زیاد از داخل پکیج همراه است. قبل از معاینه پکیج، یک مرتبه آن را ریست کنید. برای ریست کردن پکیج پرلا بوتان باید کلید سمت چپی را روی حالت خاموش قرار دهید و مجددا آن را به سمت حالت زمستانه بچرخانید. اگر برای لحظه ای ارور حذف شد یعنی سنسور حد سالم است و موارد 2، 3 یا 4 را باید چک کنید. اما اگر این ارور به هیچ عنوان حذف نشد سه معنی میتواند داشته باشد:
خرابی سنسور حد
شکسته شدن کلید سمت چپی
بیش از حد گرم بودن سنسور ( ده دقیقه به سنسور فرصت دهید و مجددا پکیج را ریست کنید)
اگر پکیج رسوب گرفته باشد، باید اسید شویی شود. اسیدشویی کار بسیار خطرناکی است و استفاده از اسید نامرغوب باعث خرابی پکیج میشود. همچنین استفاده از اسید برای افراد مبتدی ممکن است به ریه و چشم ها آسیب جدی وارد کند. در نتیجه اگر پکیج شما نیاز به اسید شویی دارد حتما با imenserviceتماس بگیرید تا یک تعمیرکار پکیج بوتان در اندیشه را به شما معرفی کند.
اگر پمپ پکیج گیرپاژ باشد ممکن است با روانکاری درست شود. اما اگر سوخته باشد باید تعویض گردد. قیمت پمپ پکیج  مطابق با اخرین قیمت شرکت میباشد.
 
عیب یابی پکیج بوتان مدل پرلا : کد خطای E03 پکیج بوتان مدل پرلا به همراه روشن شدن چراغ قرمز چشمک زن
یکی از بیشترین ارورهایی که در پکیج پرلا نشان داده میشود همین ارور 03 است. ظاهر شدن این ارور یعنی اشکال در مجموعه فن و پرشر دود در پکیج های فن دار پرلا و یا فعال شدن ترموستات دود در پکیج های بدون فن پرلا بوتان.
معمولا مهم ترین علت ظاهر شدن این ارور، استاندارد نبودن دودکش و متراژ آن است. دومین علت این است که فلنچ دودکش به درستی و متناسب با لوله دودکش نصب نشده باشد. علت های دیگر عبارتند از:
خرابی پرشر سوئیچ دود پکیج
خرابی فن پکیج
خرابی برد الکترونیک پکیج
 
نمایندگی بوتان در اندیشه: رفع ارور E03 بوتان پرلا
برای رفع این ارور باید صبور باشید. چند مرتبه باید تنظبم شعله انجام دهید ( با گیج مخصوص) و فلنچ شرکت بوتان نصب کنید. تجربیات دیگر اساتید در سایت موجود است، خواندن این تجربیات ممکن است به شما کمک کند تا مشکل را حل کنید.
اگر فن اصلا نمیچرخد، آن را مستقیم به برق 220 شهری وصل کنید. اگر باز هم پروانه فن نچرخید، به احتمال خیلی زیاد سیم پیچ سوخته است و باید کل فن را عوض نمایید. دقت کنید که اگر فن توسط برق شهری کار میکند مشکل از برد پکیج است و باید رله فن داخل آن تعویض گردد.
گاهی اوقات مشکل از پرشر سوئیچ دود است. بهترین راه برای تست پرشر دود نیز تعویض کردن آن با یک پرشر نو و شرکتی میباشد. در اینجا نیز دقت کنید که پرشر های بی کیفیت چینی بازار را تسخیر کرده اند. اگر میخواهید پرشر اصل بخرید حتما به نمایندگیهای مجاز بوتان مراجعه کنید ( پرشر دود پکیج های مختلف را میتوانید روی دستگاه های دیگر نصب کنید، در نتیجه اگر در شهر شما نمایندگی مجاز پکیج بوتان وجود ندارد برای خرید پرشر سوئیچ دود اصلی و شرکتی میتوانید به نمایندگی مجاز ایران رادیاتور مراجعه نمایید.
عیب یابی پکیج بوتان مدل پرلا : کد خطای E04 پکیج بوتان مدل پرلا به همراه روشن شدن چراغ قرمز چشمک زن
آخرین اروری که همراه با چراغ قرمز چشمک زن نمایش داده میشود، ارور چهار میباشد. وجود این ارور در پکیج پرلا بوتان به معنی کمبود فشار آب در مدار است و یا این که خود کلید حداقل فشار آب به فنا رفته است و نیاز به تعویض دارد
نمایندگی مجازبوتان در اندیشه : رفع ارور E04 بوتان پرلا
باید فشار مدار را توسط شیر پر کن زیاد کنید. شیر پر کن پکیج های پرلا و پرلا پرو آبی و کشویی است. سر شیر را بگیرید و بکشید پایین، سپس به صورت پات ساعتگرد بچرخوانید. حالا فشار پکیج به آرامی بالا میرود. این فشار باید در محدوده مناسب 1 تا 1.5 بار قرار بگیرد (عقربه مانومتر پکیج به آرامی بالا میرود).
اگر فشار پکیج بالا نمیرود یکی از موارد زیر علت است:
خرابی شیر پر کن پکیج
گرفتگی مسیر شیر پر کن
خرابی مانومتر پکیج
گرفتگی مسیر مانومتر
کم بودن فشار آب ورودی به پکیج
لیست خطاهای پکیج بوتان مدل پرلا – Perla
​​​​​​​امیدواریم عیب یابی پکیج بوتان مدل پرلا را به خوبی یاد گرفته باشید و بتوانید رفع عیب کنید. imenservice با داشتن نمایندگی مجاز بوتان در اندیشه سعی میکند همیشه بهترین تجربه کاربری را برای مشتریان خود فراهم نماید. به همین علت شما میتوانید سوالات خود را در بخش نظرات همین صفحه بپرسید و منتظر پاسخ از مجموعه ما باشید.
اگر پکیج بوتان مدل پرلا دارید و درشهرر اندیشه و یا شهرستان شهریار زندگی میکنید، شماره تلفن نمایندگی مجاز بوتان  را میتوانید از ما بپرسید. اگر پکیج شما خراب شده است، میتوانید مشکل خود را بیان کنید تا هر چه سریعتر یک تعمیرکار پکیج بوتان در محل شما در شهرتان شهریار و حومه اعزام شود و به عیب یابی پکیج بوتان مدل پرلا شما بپردازد.
همچنین میتوانید با پر کردن فرم سفارش آنلاین تعمیر کار و نصاب، نسبت به تعمیر و نصب پکیج بوتان در شهرجدید اندیشه و شهرستان شهریار اقدام کنید. اپراتور های ما سعی میکنند در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و نسبت به تعمیر پکیج شما اقدام کنند. علاوه بر این آموزش تعمیر پکیج ایران رادیاتور نیز ممکن است برای شما مفید واقع شود.​​​​​​​
خاطر نشان میکنیم که رفع ارور ها و خطا های انواع پکیج نیاز به تخصص و مهارت کافی در این امر دارد و دستکاری ان بدون رعایت نکات ایمنی منجر به حوادث ناخشایند خواهد شد 

خدمات لوازم خانگی در اندیشه
​​​​​​​ نصب و تعمیراتی که شبیه هیچ چیز دیگری نیست

ما به کیفیت خدمات خود افتخار می کنیم. ما به سرعت به تماس ها پاسخ می دهیم و آسیب را به سرعت و کارآمد ترمیم می کنیم. علاوه بر این، قیمت های ما بسیار رقابتی است، به خصوص برای منطقه اندیشه و شهرستان شهریار، و هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد. آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری.

هنگامی که یک سرویس را رزرو کردید، یک فرصت دو ساعته به شما داده می شود، که به این معنی است که تمام روز منتظر رسیدن آنها نباشید. علاوه بر این، تمامی خدمات ما با ضمانت 12 ماهه ما پشتیبانی می‌شود، بنابراین در صورت بروز مشکل در آینده، یک سال کامل تحت پوشش قرار می‌گیرید.

با ما در ارتباط باشید

آدرس ثبت شده
اندیشه شهریار ،فاز یک ،خیابان شاهد شرقی پ 65
ساعت ها
شنبه تا پنجشنبه: 8 صبح تا 8 بعد از ظهر
جمعه: 10 صبح تا 3 بعد از ظهر

تلفن
36 الی 65513334

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش